Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi fog történni ha iszom...

Mi fog történni ha iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Csutortok ota szedem a Ciprofloxacin antibiotikumot , Theospirexet, valamint tegnap ota a Sinecod kohoges elleni tablettat plusz Symbicor, es mindennapos inhalalas ami ma reggel tortent meg... Azzal tisztaban vagyok hogy ha gyogyszerekkel iszom parhuzamosan alkoholt csokken a hatokepesseguk foleg antibiotikumnal es arrol is olvastam mar hogy van olyan antibiotikum amire ha alkoholt iszunk az nagyon veszelyes lehet..
2013. dec. 24. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A szedett gyógyszereid közül a Sinecod az,ami mellett TILOS inni,mivel a hatóanyaga(codein)morfin származék.
2013. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az antibiutikumot zavarja az alkohol. Itt a Sinecod mellé nem lehet inni, mivel légzésbénulást okozhat. Ciprofloxacin mellé lehet. Amúgy minek használsz ennyi gyógyszert?
2013. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 hete nagyon megvagyok fazva es kohogok es Moraxella Catarrhalis bakterium van a torkomba amit nehez kikezelni de ezt csak most allapitottak meg...
2013. dec. 24. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig van olyan antibiotikum(olvastam rola) aminek a szedeset abbahgyta valaki 2 napja es aztan ivott alkoholt es annyira berugott h nem tudott magarol pedig nagyon keveset ivott amitol nem szabadna olyan allapotba lennie
2013. dec. 24. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van a hozzászólónak. Az antibiotikummal ilyen téten nincsen gond,az az ismerős nem attól rúgott be jobban. Úgyhogy azt szedd nyugodtan tovább,viszont ha mindenáron inni akarsz,a Sinecodot hagyd ki legalább aznap.
2013. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!