Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnatok ajanlani jo ful-orr...

Tudnatok ajanlani jo ful-orr gegeszt Budapesten? Surgos lenne!

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
SZTK-s vagy magán érdekelne?
2013. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem, hogy végülis mindegy, mert akit én tudok neki van magánrendelése is, illetve a Péterfy Kórházban is rendel.


Akinél én voltam, ő Takács Árpád, csak jókat tudok mondani Róla. Nagyon segítőkész, kedves, szakmailag is szerintem a toppon van, és szintén ilyen jókat hallottam másoktól is, akik dicsérték.

2013. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon Kedves vagy,sokat segitettel.Elsosorban sztk-s erdekel, de mar elmennek maganra is, mert akarhova megyek nem adnak ram semmit.

te hova jarsz hozza, maganrendelesre? Megkerdezhetem mennyit kell fizetni?

Koszonom szepe megegyszer, nagyon sokatsegitettel.

2013. dec. 29. 15:09
 4/12 A kérdező kommentje:

Megneztem Akit ajanlottal aPeterfyben, de ugy lattam, hogy nem rendel csak korhazon belul latja el a betegeket.

Vagy tevedek? Te voltal nala a korhazban kedves valaszolo?

2013. dec. 29. 17:08
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak azert erdeklodok arrol, hogy korhazban fogad-e, mert ugy lattam egyszer rendel szerdan a maganban, ha meg csutortokon betegszek meg mondjuk akkor varnom kell szinte egy hetet ra, az meg nem biztos megoldhato.

koszi szepen, hogy irtal, valoszinu elmegyek hozza.

2013. dec. 29. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, most néztem, hogy írtál.


Én magánban voltam nála, valóban ott csak szerdán rendel. És igen, értem a problémát, ha tényleg csütörtökön leszel beteg, az nem valami jó akkor úgy.

Nekem a manduláimat kell(ene) kiszedni, ezért voltam nála, folyamatosan visszatérő betegség miatt, akkor említette, hogy a Péterfyben rendel, ott csinálná a műtétet is, ha meg tudom oldani. (mármint nekem nincs táppénzem, most nem lesz műtét, mert kirúgnának, de ez mindegy) de ha lenne, akkor ott fogadna.


Esetleg annyit tudok tanácsolni, hogy hívd fel a kórházat, és kérdezz rá a recepción, hogy van-e rendelése, vagy csak műtéteket végez. De talán van, mert ha csak egy napot, akkor is pár órát rendel magánban, akkor valahol csak dolgozik mellette.


A vizsgálat 9000 forintba kerül, én több oldalt néztem, ahol magán fül-orr-gégészet van, sok helyen 12 ezer az első alkalom, ahhoz képest ez még korrekt, de hát persze, azért megkérik az árát.

Viszont tényleg ajánlani tudom, mert nagyon figyelmes és el is magyarázza a dolgokat, úgy, hogy te is megértsd mi a probléma, mit lehet vele kezdeni, több alternatívát is felsorol, elmondja, hogy most épp mit néz meg rajtad, stb. Tehát tényleg odafigyel az emberre, és szerintem, ha ilyen beállítottságú, akkor sztks-ban is ilyen lehet, attól függetlenül, hogy lehet nem 20-30 perc jut egy emberre.


Ha tudok még segíteni, írj, de sajnos a kórházról nincs infóm (még)


Szia!:)

2013. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi szepen az informaciot, nagyon kedves vagy!

Arra gondoltam lehet erdemes lenne esetleg tole megkerdezni, hogy maskor hol lehet elerni ha baj van.

Egyebkent en is neztem az arakat maganrendelesen es valoban tobb, mint ezen a helyen.

ezek szerint Te csak egyszer jartal Nala? Ful problemakban is jo nemtudod?

2013. dec. 29. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez mondjuk nem rossz ötlet, simán rá lehet szerintem kérdezni, hogy hol tudod utolérni, ha tényleg pont hétvége előtt történik valami.


Igen, én egyszer voltam a mandulám miatt. Fülemmel nem volt gond szerencsére, nincs benne tapasztalatom, de szerintem magasan képzett orvos, sőt ha jól emlékszem, talán főorvos (de ebben most nem vagyok biztos) Mondjuk ez mindegy, mert "rangtól" függetlenül lehet valaki nagyon jó, szerintem ő az.


Viszont nézd, most ezt találtam, eddig én sem olvastam ezt de itt van pár vélemény.


[link]

2013. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon megnyugtato amit olvasni lehet Rola, valoszinu fel fogom keresni, mert sajnos az sztk-ban nem jarok sok sikerrel.

Megegyszer koszonom szepen!

A legjobbakat kivanom Neked!

2013. dec. 29. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

dr.Balogh Katalinról csak a legjobbakat tudom elmondani a Budai Fül-orr-gége központban rendel magán.

Sokadik orvos volt,aki a fülproblémámat megfelelően diagnosztizálta,nagy szakmai tapasztalata van,nagyon tudom javasolni.

Ha sztk alapon,akkor csakis dr.Barkóczi Beáta a Szent Imrében vagy a Vörösvári úti sztk-ban.Ő is gyógyított már ki középfülgyulladásból,és róla is csak jót hallottam eddig


Jobbulást!!

2013. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!