Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A hasamon a köldökömtől egészen a bikinivonalig és picit lejjeb is egy heg van, nagyon halványan, de szabadszemmel jól látható. Nem volt abortuszom, sem pedig császármetszésem sem volt. Évek óta ott van az a hegem, de nem tudom mitől lehet. 14-15 éves koromba tűnt fel. Szüleimet nem ismerem, így megkérdezni sem tudok senkit se. Nem emlékszem semmire, ami miatt nekem egy ekkora hegemnek kéne lennie. VAlószínűleg műtét utáni hegről van szó, de elképzelni sem tudom, hogy milyen műtétnél vágnak ilyen típusú vágást. 1994-ben születtem.

2013. dec. 30. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez stria lesz.
2013. dec. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész életemben hajszál vékony voltam, illetve egy csí van csak és pont középen.
2013. dec. 30. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Stria nem csak hízástól lehet, hanem a növekedéstől is.
2013. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, passz.
2013. dec. 30. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!