Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van olyan érzésem...

Miért van olyan érzésem mintha a torkom be lenne dagadva?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van már 3 napja vagy 4 nem tudom pontosan hogyha meg lenne puffadva a torkom. Kényelmetlen elaludni, lehet azért van mert gépezek vagy ilyesmi? volt régebben ilyen de az azért volt mert tévéztem rosz helyzetbe :D söt friss levegöt szivók kiprobálom mert ugy mintha nem annyira lenne rossz nem teljesen szorul össze kapni kapok levegőt de azért idegesit engemet :) nylek egyet mintha szét nyilna valami van egy olyan gondom hogy slejm ott van a torkomon és nem jön fel soha az egész :( miért van ez? :)

#torok #idegesítő #bevan dagadva #tv nézéskor régebben volt ilyen esett #rosz alvás
2013. dec. 31. 14:28
 1/1 anonim válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, es nalam ilyenkor afta szokott elojonni. Elotte 2-3 nappal faj a torkom, es meg is jelennek a garatban a kis holyagocskak, amik 1-2 hetig tartanak. Esetleg lehetseges, hogy neked is elofodulhat ilyen, de ha nem mulik ez a puffadasos erzes, akkor tanacsos orvoshoz menni vele.
2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!