Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegseg?

Mi lehet ez a betegseg?

Figyelt kérdés

Ket napja talalkoztam egy olyan novel, akinel mar az gyanus volt, hogy borult idoben is napszemuveget viselt. Mint kesobb kiderult, problemak vannak a latasaval es a hallasaval is, es egy kicsit furcsan is beszelt, mintha nem lennenek hangszalai. Kozelebbrol ugy tunt, hogy balesetet szenvedett korabban, es mar sok muteten atesett. Mindket kezen 3-3 ujj volt, de a tobbi helyen csak csonkok. Addig gondoltam arra, hogy ez baleset kovetkezmenye lehet, amig meg nem lattam a kisfiat, aki ugyanigy nezett ki.

Csak azert gondoltam arra, hogy ez esetleg egy veleszuletett betegseg lehet, mert talan oroklodhet, es nagyon sajnaltam oket. Ezert is erdekelne, hogy ha tenyleg betegseg, mi lehet...



2014. jan. 1. 16:17
 1/1 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Ez nem betegség! Az idegenek köztünk vannak!
2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!