Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphat e valaki delíriumot...

Kaphat e valaki delíriumot attól, ha mondjuk 3 éve, hetente 2-3 alkalommal megiszik 2-3 dl vodkát esténként?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A delíriumot nem a vodkától kapod, hanem attól ha abbahagyod. Egyébként ennyi alkohol már tud függőséget okozni, és igen előfordulhat, hogy ha hirtelen abbagyod, akkor elvonási tüneteid lesznek, pl. delirium tremens.
2014. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a leállás utáni időszakra gondoltam.
2014. jan. 2. 11:47
 3/7 A kérdező kommentje:
A történethez hozzátartozik,hogy nem az alkohol miatt van az ivás,hanem az unalmas esték miatt.
2014. jan. 2. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Lényegtelen miért iszol, az unalmas este meg csak egy gyenge kifogás, de ezt Te is tudod! :)

A tömény szesz már így is sokmindenre rányomta a bélyegét...

2014. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem töményen van fogyasztva!

Nem is bírnám elviselni.


Az biztos,hogy új év,új élet.. :)

Berendeltem egy nagy adag komplesz B vitamint és lesz ami lesz...

Remélem nem lesznek elvonási tünetek..

Soha nem kívántam az alkoholt.. maximum a vele járó "pörgést".. :)

2014. jan. 2. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
A vodka égetett szesz, tehát tömény... mindegy mivel, hogy iszod, nem sör, nem bor, nem kóla, nem kötözködöm, csak Te se mentegetőzz!! :):)
2014. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs :)

Én ittam... :)

Csak azt akartam megtudni,hogy az ilyen jellegű iszogatástól is lehet e delíriumot kapni vagy azt csak a kő kemény alkeszokra jellemző?!

2014. jan. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!