Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet aranyerem ilyen fiatalon?

Lehet aranyerem ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy pár napja viszket és néha fáj is a végbélnyílásom tája. Bár egy hete volt hasmenésem, de nem hiszem, hogy ez okozza, mivel nem egyből utána, hanem egy-két nappal utána kezdődött. Nem véres a wc papír, miután használtam, és olyan konkrét daganatok sincsenek a végbélnyílásomnál, csak vörös az egész. Próbálkoztam körömvirág kenőccsel meg neogranormonnal, de eddig még nem segítettek. Szerintetek mi lehet? Még csak 14 éves vagyok, így lehet aranyér?

2014. jan. 2. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél ezt a krémet: VARÁZSDIÓ. és kend be! (Ne lepődj meg: ez egy barnás krém: elég rosszul fest a fehérneműn.)

vagy van egy másik kenőcs: SPERTI. Ha bekened, el fog múlni a viszketés. (és az aranyér is, ha az lenne.)

2014. jan. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyér nincs korhoz kötve,sajnos. Hasmenés után lehet, meg nem is azonnal jön ki, illetve okoz tüneteket.

Ügyelj, hová ülsz! Hideg szék is okozhatja, amire az ember nem is gondolna. Gyógyszertárban is kaphatsz aranyér elleni kúpot, hiszen valószínűleg belső aranyér lehet.

2014. jan. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg kortól független az aranyér. Biztosat csak orvos mondhat. Ő látja, hogy miről van szó.
2014. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Viszont nekem pl. egész mástól viszketett, egy bőrbetegségtől.
2014. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!