Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg holnap...

Hogyan legyek beteg holnap reggelre?

Figyelt kérdés
Már beteg vagyok (émelygek, fáj a fejem, torkom) de a szüleim még így se engednék meg, hogy otthon maradjak. Ha pl. vizes zoknit húzok este akkor lehet reggelre belázasodok min 37.5-re?

2014. jan. 5. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Émelygéssel hányasd meg magad/igyál langyos szappanos vizet, attól hányni fogsz.
2014. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A szappanos víz nem fog megmérgezni? Meg hányni amúgyse akarnák. Nincs vmi egyszerű módszer amitől lázas is leszek?


Ui.: köszi a gyors választ :D

2014. jan. 5. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem leszel lázas,se hőemelkedésed se lesz,maximum az ágy bevizesedik,te meg felfázol.Ez nem hiszem,hogy jó dolog,mert kb.minden fél vagy negyed órába járkálhatnál wc-re.

A másik:miért vagy lusta?Előbb-utóbb majd rájössz,hogy nem kéne lustának lenni,mert ráfázol!

Ne most hibázz,ráérsz még máskor is hibázni az életedben!

Amúgy szerintem ha holnap a suliban nem leszel jól,akkor telefonálhatsz a szüleidnek,hogy menjenek érted,mert nem vagy jól.Az osztályfőnök is megértené.De szerintem egy próbát még megér,hogy elmenj.

Ne akarj később pótolni!


Ez az egész csak egy jó tanács volt.Ha nem akarod,ne fogadd meg,és csinálj magadnak hasmenést vagy valami hasonlót.. sós víz(hányást okoz általában,de okozhat hasmenést is)..stb.DE EZT TE EL SE OLVASD ITT!

2014. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a vizes zokni amúgy is lehűt nem hogy belázasít. Reggelre valószínű jobban leszel az alvástól ha meg nem mondod, hogy még rosszul vagy vigyenek orvoshoz vagy te magad menj el.
2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Ne betegítsd meg magad mert az iszonyú butaság. Ha ennyire nem akarsz menni suliba akkor trükköz. Készíts sutyiba egy forró teát és tedd bele a hőmérőt. Azt meg lobogtasd meg a szüleid előtt. De vigyázz mert a hőmérő könnyen felszökik 40+ra és az meg nem túl jó..
2014. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Betegen nem szeretnék suliba menni mert így is elég szarul vagyok de csak akkor engedik, hogy elmenjek orvoshoz ha lázam is van. A dokihoz eltudok menni mert biztos kiír betegség miatt. Hányni nem hiszem tudnák elég erős a gyomrom.:D
2014. jan. 5. 21:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég náthás vagyok és fáj a hasam, fejem, torkom de láz nincs. Lehet hogy még lesz reggelig?
2014. jan. 5. 21:28
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
A torokfájás nem számít betegségnek. Ha annyira nem akarsz bemenni, akkor lógj.
2014. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
A szülők a hibásak! Ha nem csak nathas vagy hanem fáj a fejed, hasad akkor nem szabad iskolába menned. Az is lehet, hogy láz nélküli enyhe infulenzad van. Nem kéne megfertozni a sulit. Most 1-2 nap kihagyás semmit sem jelent abból a 180ból a suli nem ér annyit, hogy betegen szenvedj ott.
2014. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Mért nem akarsz suliba menni?
2014. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!