Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aids megtörténik ha kiderül...

Fontaine kérdése:

Az aids megtörténik ha kiderül ezelnihogy 5eve aids es vagy akkor lwhet? Meg kezelni vagy már biztos hogy meghalasz

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, előbb van a HIV pozitív és csak utána AIDS. Ha van kedved, nézd meg a Mindent anyámról című filmet! (Almadóvar rendezte)

Telefonos felvilágosítást ezen a számon kaphatsz: "a hét minden napján 18-tól 23 óráig fogadja a hívásokat a 06-1-329-3380, illetve az ingyenesen hívható 06-80 505-605-ös telefonszámon."

2014. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lencsefőzelék ***** válasza:
Minden elismerésem, 1-es, hogy értetted a kérdést, mert nekem harmadik nekifutásra sem sikerült megérteni...
2014. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem megnezem
2014. jan. 7. 07:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést, de az AIDS a HIV+ fertőzöttek betegsége. Szóval ha HIV+ vagy, ami lehet akár évekig, évtizedekig, lehetsz tünetmentes is, de hordozó, akkor alakulhat ki benned az AIDS. Amit mi écesek alatt gondolunk, betegek, kiütések, fertőzések, haldoklás, az már mind az AIDS betegség tünetei. Amíg csak HIV+ vagy addig nincsenek tüneteid, csak másokat fertőzöl. Amíg nem vagy AIDS-es, addig tudtommal elég jók az esélyeid a fejlett országokban.
2014. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es itt isjok az esélyek.....
2014. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chaos0007 válasza:

Ebben a betegségben a gondot mára igazából társadalom megítélése jelenti. AIDS a HIV virus következménye. Így AIDS et nem lehet elkapni.... Hiv fertőzöttek kivétel nélkül majdnem eljutnak Aids ig... De van néhány kivételes genetikájú ember akik együtt tudnak élni a vírussal vagy a virus meg sem tudja őket fertőzni...


Ettől független aki gyógyszereket szed a hiv fertőzésre még ha aids stádiumban derült is ki a betegsége jó eséllyel fel fog épülni és 35-40 év re számíthat.... Persze ha egészségesen él... És vigyáz magára...

2014. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!