Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2011-ben műtöttek epekővel. Laparoszkópos műtét volt. Sajnálatosan az orvos elrontotta, és egy vágást ejtett az epevezetékemen és ez emiatt beszűkült. Azóta folyamatosan tükröznek és azon keresztül kisebb beavatkozást végeznek és még így sem jó. (ERCP) A másik lehetőségem, hogy bypass műtéttel megcsinálják, de attól félek, és nem szeretnék egy hatalmas vágást sem a hasamon. Már 7 tükrözésen vagyok túl, azt már úgy ahogy elviselem, bár nagyon fáj. Nem tudok emiatt rendesen dolgozni járni és már nem egy munkát elvesztettem emiatt. Szerintetek melyik lenne a jobb megoldás a műtét, vagy a további tükrözés azt remélve, hogy helyre jövök? köszi a válaszokat :)

2014. jan. 14. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a 7 tükrözés helyett, már rég kész lehetne a műtét és a sebed is gyógyulna(ha mér nem gyógyult volna meg)...az én szememben egyértelmű melyiket választanám, de később ha még a tükrözésnél maradsz és nem jössz helyre mindenképp kés alá kéne feküdnöd, tehát jobb előbb mint később az ilyen.
2014. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz. De ha nem lehetne helyre hozni a tükrözéssel, akkor az orvos már elküldött volna a sebészetre, hogy műtsenek meg. Én legalábbis erre jutottam. De köszi a választ :)
2014. jan. 14. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Látod,hogy nem oldja meg a tükrözés és a tágítás. Én nem várnék a helyedben!
2014. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosomat. Úgy néz ki nincs más megoldás. Az eredményeim jók ezért nem vállalja senki a műtétet, a görcsölés meg azért van mert szűkül be, így tágítani kell folyamatosan.
2014. jan. 14. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek!
2014. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!