Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért remeg az izmom akaratlan...

Miért remeg az izmom akaratlanul? 16F

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött, hogy az izmom akaratlanul remeg a hasam alján...Ha felállok és megyek, sétálok akkor ne,de ha ülök akkor akaratlanul mozog és borzalmasan idegesítő...nem birok aludni, mert mikor lefekszem akkor is mozog folyamatosan...ismerősöm szerint vas hiány és magnézium túltengés miatt lehet ez...van valamilyen megoldás?kiskoromban a nyakamon volt ilyen,de el is múlt... bevettem egy xanax-ot, el bírtam aludni,van valami jó tanács,eljárás ez ellen?

2014. jan. 14. 12:44
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van, de az egész testemet érinti. Valamikor a lábam, valamikor a vállam. Mindig máshol de remegek/rángok. Engem is érdekelne ha valaki tudná az okát.
2014. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg calcium, magnézium, B-vitamin hiány, ilyesmik szerintem. Toljatok multivitamint egy hétig, annyiból kiderül, hogy ez van e a háttérben.
2015. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!