Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja kezdődött. Általában teljesen jól vagyok, de néha, főleg esténként rosszul leszek. A rosszullét alatt magas pulzust, kéz- és lábremegést értek. Plusz nem tudok megmaradni egy helyben, járkálnom kell vagy valami, mert ha nem foglalom le magam akkor nem nagyon akar elmúlni. Voltam orvosnál, megmérte a vérnyomásomat, normális volt. Csinált EKG-t, a szívem gyorsan vert (110) de azt mondta szép egyenletes. Magne B6-ot meg Propanololt írt fel, azt mondta valószínűleg kimerültség/stressz. Jó is volt körülbelül 2 hétig, aztán megint elmentem, mert nem éreztem jól magam egyik este. Akkor reggelre a pulzusom is jó lett a vérnyomásom mindig jó, szóval jó volt. Azt mondta szedjem tovább a gyógyszereket amiket felírt és beutalt terheléses EKG-ra (még nem voltam). Mostanában nagyon ritkán jön elő a rosszullét de ha előjön se akarok gyógyszereken élni. Ha ülök/fekszek nyugodtan normális a pulzusom, 60 körül lehet, viszont ha mozgok akár csak megfordulok reggel az ágyban, hirtelen felugrik, aztán visszaáll. Nem hat ki a teljesítőképességemre, étvágyam is jó. Remélem érthetően írtam le és valaki tud segíteni, esetleg járt már így. Köszi előre is a válaszokat!


21/F



2014. jan. 16. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szorongás. Félelem, idegesség, rágörcsölés. Egyszer véletlen előfordult valamilyen oknál fogva, aztán azt egy kellemetlen alkalomként élted meg és mikor ismét eljön az az idő, egyszerűen eszedbe jut és rágörcsölsz. Mikor este, nyugodtan vagy, egyedül otthon, egyszerűen csak nem foglalod le magad, hanem szárnyal a fantáziád, mindenfélén. Javaslom játsszál, vagy barátokkal legyél, barátnővel legyél abban az időpontban és akkor nem fogsz rágondolni. Feltételezem a kezedet olyankor a tarkódra teszed, fel s alá járkálsz és izgatott vagy. Olyankor felmegy a pulzus, ez normális. Amikor pedig megnyugszol, akkor lemegy. De te rágörcsölsz és fennmarad. Muszáj lekötnöd a figyelmedet, akár sportolhatsz is, konditerem, ilyesmi.
2014. jan. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Összeszedem.


Szorongás. Félelem, idegesség, rágörcsölés. Egyszer véletlen előfordult valamilyen oknál fogva, aztán azt egy kellemetlen alkalomként élted meg és mikor ismét eljön az az idő, egyszerűen eszedbe jut és rágörcsölsz. Mikor este, nyugodtan vagy, egyedül otthon, egyszerűen csak nem foglalod le magad, hanem szárnyal a fantáziád, mindenfélén. Javaslom játsszál, vagy barátokkal legyél, barátnővel legyél abban az időpontban és akkor nem fogsz rágondolni. Feltételezem a kezedet olyankor a tarkódra teszed, fel s alá járkálsz és izgatott vagy. Olyankor felmegy a pulzus, ez normális. Amikor pedig megnyugszol, akkor lemegy. De te rágörcsölsz és fennmarad. Muszáj lekötnöd a figyelmedet, akár sportolhatsz is, konditerem, ilyesmi.

2014. jan. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Remélem segíteni fog.
2014. jan. 18. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!