Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdfájás? Hova forduljak?...

Térdfájás? Hova forduljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
kb 4 éve fáj a térdem. Eleinte csak rövid ideig, 3-4 havonta 1-2 hónapig fájt, már csak attól is, hogy be volt hajlítva(tehát semmi megterhelés). mikor már nem enyhült a fájdalom, elmentem vele orvoshoz, ahol konkrétan könyörögnöm kellet egy beutalóért, hogy egyáltalán megvizsgáljanak. Akihez elmentem dohtor nézegette, hajlítgatta tekergette ami nem volt épp kellemes, de különösebben a semmin kívül mást nem mondott. Majd elmúlik címszóval el is küldött. Majd elmentem reumatológiára ahol egy másik doktor is megvizsgált, adott vmi gyógyszert, hogy szedjem be, ez majd rendbe tesz (se röntgen se ultrahang semmi..). Beszedtem nem történt semmi változás. Múlt évben mikor kicsit enyhült tavasszal a fájdalom, neki kezdtem edzeni, amit bírtam 3 hónapig, utána ugyanis annyira fájt, hogy menni sem bírtam. Azóta el sem múlik a fájdalom, nem bírom behajlítva tartani a térdem mert 10-15 perc múltán már a sírás kerülget annyira fáj, ha kiegyenesítem reccsen egy hatalmasat amikor már a könnyem is folyik, majd ha kinyújtottam már a sírás kerülget annyira fáj, ez kb 5 percig tart, majd kezdődik előről..lépcsőn menni féj, járni fáj, minden fáj. Van egy pont ami szintén fáj, vhol a térdkalácsom alatt. Izületi kenőcs semmi nem segít, már nem tudom mit kezdjek. :/ Volt már valakinek hasonló? Hogy bármi tanácsot adhatna (22 éves vagyok..). Orvoshoz jövő héten készülök, de sok jóra nemszámítok az előzőekből kiindulva :(

2014. jan. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopéd orvoshoz menj maszek alapon. Szerintem letört egy porc darab. Fel nem vizesedik a lábad?
2014. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A reumatológus milyen gyógyszert írt fel? Ráadásul röntgen nélkül... Hát, a leírásod alapján és is porcproblémára gyanakodnék. Sajnos már majdnem profi vagyok a témában...
2014. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vmi antibotikum volt. Már sajnos nem emlékszem a nevére. Vizesedni nem szokott.. hála az égnek , mert még ha az is lenne, hát nem tudom mi lenne velem.
2014. jan. 16. 12:11
 4/4 anonim válasza:
Atibiotikum??? Inkább valami fájdalom és gyulladáscsillapító kellene, mert ha tényleg porcopás, akkor ezzel szokták kezelni, és valami porcerősítő készítménnyel (Synotabs, Dona, Béresporcerő stb).
2014. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!