Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy-túlműködésből meg...

Pajzsmirigy-túlműködésből meg lehet gyógyulni gyógyszerszedés nélkül?

Figyelt kérdés
Kicsit túlműködik a pajzsmirigyem (nem sokkal, 5 tizeddel) de gyógyszert semmiféleképp nem szeretnék szedni, mert mindenki aki szed, azt mondja, hogy hízik tőle... Egészséges étrenddel/diétával, vagy bármivel a gyógyszerszedésen kívül ki lehet gyógyulni ebből?
2014. jan. 16. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokkal múlja felül, lehet hogy csak rövidebb időtartamú kezelésre lenne szükséged. Anyukám is fél évig szedett csak rá gyógyszert. Nemrég voltam én is kivizsgáláson, de határérték volt. Még nem kaptam rá semmit, pedig azt hitték attól vannak a rosszulléteim. Én nem játszanék vele ha problémát is okoz. Ha nem okoz gondot kérdezd meg az orvosod ő mit javasol.
2014. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a cickafark-csalán-körömvirág egy-egy arányú keveréke segített. Napi két liter. Két hónapig ittam, majd amikor éreztem, hogy nincsenek tüneteim abbahagytam.

Ennek 14 éve, azóta se jött vissza. Semmi gondom vele, pedig a gyógyszert amit felírtak rá, min egy évig kellett volna szednem. Nekem nem kicsit működött túl. Ezek a gyógynövények beállították.


Én sem szeretem a gyógyszereke.

2014. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, főleg, hogy tapasztalatból írtátok! :)
2014. jan. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!