Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire tippeltek? Mi lehet a baj?

Mire tippeltek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon fáradt vagyok, nem alszok túl jól, többször felkelek. Mai nap egyszer a bal oldalt olyat hasított a fejem, hogy azt hittem helyben meghalok. Étvágyam változó, álmos, nyúzott vagyok.

Vizsgaidőszakom van, a vizsgák miatt stresszelek, volt lakótársamtól is félek, ne,h visszajöjjön és beakarjon ide törni vagy bántani akarjon.

Nem szeretek mostanában egyedül lenni, ha itthon vagyok kulcsra zárom az ajtót, be láncolom, régebben nem volt ez se jellemző.

Terhes nem lehetek (fogamzásgátló+óvszer kombinációt használunk párommal.)

22 N



2014. jan. 16. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A tartós stressz ép elég ok ezekre a tünetekre.
2014. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszgaidoszak kikeszitheti az embert.

Volt Lakotardadtol ha felsz (bar nem tudom okatakkor koltozz el egy masik helyre ha van lehetoseged.

Mint az elottem szolo is irta ez a sok stressz epp eleg arra, hogy igy erzed magad!

Hasznalj magneziumB6-t az szokott segiteni.

2014. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!