Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányingerre lehet enni csokit?

Hányingerre lehet enni csokit?

Figyelt kérdés
Légyszíves értelmes válaszokat adjatok.:) Köszönöm előre is.
2014. jan. 18. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a csoki szerintem mindenre jó :) de én függő vagyok :)


hányingerre legjobb a hideg cola! ez komoly! én azt is hallottam, hogy az még plusz segít, ha a jó hideg cola-t evőkanállal adogatod magadnak. (a foszforsav, ami benne van, erősebb, mint a gyomorsav, illetve a szénsav is segít az émelygés legyőzésében)


ha hányingered van, azért tudni kéne mi az oka. ha gyomorfertőzés (szalmonella, influenza) akkor HÁZIPÁLESZ a legjobb rá!

ha másnaposság, akkor a CSOKI tökéletes :)

ha össze-vissza evés miatt van, akkor viszont a pihentetés, sok víz és alma evés a legjobb rá :)

2014. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhességi hányingerre és alacsony vérnyomásra tuti jó, évente fél liter kóla szokott lenni az adagom, de most a héten megittam már 2xfél litert mert semmi más nem segít :D próbálom korlátozni mert nem túl egészséges, de más még nem jött be. A gyömbért szokták még ajánlgatni hányinger ellen, meg a b6 vitamint, de a gyömbért utálom, a B6 meg van a magnézium mellé...
2014. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!