Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetnék beteg ( pls...

Xboxpartizan kérdése:

Hogyan lehetnék beteg ( pls tényleg jó lenne, többi lent)?

Figyelt kérdés
Valaki tudná hogy hogyan lehetnék 2-3 napra beteg mert minden nap 8 órám van (ami nem külön óra, mind iskolai ) és nagyon fáradt vagyok :( ! Alig tudok pihenni a hétvégén :/ ! Mielőtt kérdeznétek csak 7-dik es vagyok , a jegyeim jók nagyjából mindenből 5-ös vagyok és tényleg kellene egy kis pihenő !

#betegség #pihenés #2-3 nap betegég
2014. jan. 19. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefurdesz hidegvizzel és ki mész a levegőre. Persze tüdőgyulladás alarm, de ha neked megeri, akkor hajra.
2014. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem kell lebetegítened magad hogy betegnek mondhasd magad :) felesleges.

ha háziorvosi igazolás kell, akkor menj el az orvoshoz, és mond azt, köhögsz, lázas vagy, folyik az orrod, fáj a fejed, rosszul vagy, hányingered van.

meg fog vizsgálni, de nem lát majd semmit, de van, aki betegen se néz ki betegnek (pl. én) szóval lehet, hogy kiír. amúgy a láz dumára ki is kell írnia.


a szüleidnek ugyanezt mondod. ha hőmérőt adnak neked, akkor dörzsöld fel a hőfokot (ha nem látják, nyomd a fűtőtesthez, melegvíz alá tartsd - pl. igyál egy bögre teát, miközben köhögsz, zihálsz, és a forró bögrébe told bele a lázmérőt)


azt hiszed, a lelkiismereted jobb lesz, ha úgy lógsz, hogy valójában beteg vagy? :) és ha nem jön be, nem leszel beteg a vágyott napokra, csak később, a hétvége üt ki a nyavalya, aztán mikor szabad lehetnél, nyomod az ágyat, de csak szombat-vasárnapra? :) :)


kamuzz, az vagányabb, a direkt megbetegedés a legszánalmasabb műsor szerintem. ha nem csinálsz rendszert az állbetegségből, akkor nem vagy hazudozós vagy bűnös, vagy gáz, ez a dolog most csak muszájból lett meglépve. a cél szentesíti az eszközt.


tényleg ne betegítsd le magad, bár lehet, nem is tudja az ember direkt elérni a betegséget. max. folyni fog az orrod, ha a hidegbe kimész "megfázni" ...

2014. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!