Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Összefüggés...

Mi lehet a bajom? Összefüggés lehet? Már nagyon ki vagyok borulva mert a sport az életem és most nem csinálhatom ami éltet.

Figyelt kérdés
sportoló vagyok. 1 hónapja kezdődött velem ez. Erős fejfájásom volt nagyon legyengültem állandóan fáradt voltam. 2 hete Megjött a labor és Kiderült hogy vashianyos vérszegénységem van. Azota rengeteg vitamint szedek es már epp visszatértem az edzéshez de meg mindig erőtlenebbül mint azelőtt. Most 5 napja nagyon köhögök es teljesen le vagyok gyengülve étvágyam sincs. Elotte teljesen egészséges életet éltem. Már vagy 3 éve nem voltam beteg. Napi 3-5 óra sport egészségesebb ételek. Mi lehet a bajom? Osszefugghet ez a köhögés a vashiannyal? Tehat mar 3-4hete nem,edzel oke mielott Elkezdtem köhögni voltam pár edzésen. De azóta nem járok megint? És még annyi hogy semmi étvágyam nincs. A vitaminokat 2-3 hete szedem es azt amit a lz orvos felírt. Es mar előtte kezdődtek a panaszok.
2014. jan. 22. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy semmi étvágyam sincs és ma azt mondta a családom hogy ha nem eszek akkor sehová nem mehetek. Erre ettem egy fel sülthust 1 paradicsommal és fáj tőle a hasam és erős hányingerem van.
2014. jan. 22. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy,vagy lány? Mitől volt a vashiányod? Remélem,mint sportoló nem vagy vega!

A két dolognak lehet,hogy nincs köze egymáshoz. A mostani panaszaid étvágytalanság,hányinger,köhögés)lehet,akár egy vírusos fertőzés miatt is.

2014. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Azt nem nézték meg mitől lehet vashhiányom. Azt meg kellett volna nézni? Nem nem vagyok vega sőt l:)
2014. jan. 22. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó :D Ha lány vagy,akkor kevésbé meglepő a vashiány. A nők gyakran vashiányosak a menzesz miatt.
2014. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod, megpróbálhatom kideríteni, írj rám egy privátot, amiben leírod az étkezésed, milyen vitaminokat szedsz, volt e más betegséged, milyen az edzésed, illetve mennyit pihensz.
2014. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!