Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nektek...

Mi lehet a bajom? Nektek voltak egyszerre ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 3 napja fáj a fejem(a tarkóm felett közép tájékon), fáradtnak érzem magam,levertnek, és a hasam is fáj, de mindig csak reggel és az esti órákban. Napközben egy tünetet sem érzek különösebben. Nekem a daganat a legnagyobb félelmem. Anyukámék már haragszanak, mert állandóan ezt mondom nekik, hogy agydaganatom van.

Azt mondják, csak kimerült vagyok, vagy nem alszom eleget (8 órát alszom általában). Nagyon nagyon félek és tényleg nem tudom, hogy mi lehet. Szerintetek? Hasonló tüneteitek volt már? Előre is köszönöm válaszaitokat.



2014. jan. 23. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
és néha megszédülök, amikor hirtelen felállok.
2014. jan. 23. 19:34
 2/2 Emi10 válasza:
nyugi nincs agydaganatod. én 11 vagyok és már sokszor volt ilyenem . nem biztos de szerintem fáradt vagy, alacsony a vérnyomásod vagy hirtelen álsz fel.
2014. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!