Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérre a leghatékonyabb krém?

Aranyérre a leghatékonyabb krém?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is jól jönne
2014. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Reparon általában segít, ez fenollal elölt e. coli baktériumokat és azok anyagcseretermékeit tartalmazza összetevőként, ami helyi kezelésnél immunreakciót vált ki.

Ha nagyon hirtelen jelentkezett, és nagyon fáj, én javaslom a Detralex nevű gyógyszert szedni, nézzen utána hazipatika.com-on például..

Emellett fontos a székrekedés elkerülése. Ha hosszú ideig tartja vissza, mert fájdalmas a székelés, egy idő után lehetetlenné fog válni, és esetleg csak beöntés segítségével válhat majd megoldhatóvá a probléma.

Ha már pár napja visszatartja, igyon hashajtót vagy valamilyen természetes hashajtó hatású élelmiszert, vagy calciumot, mályva teát stb., és székelés után meleg ülőfürdőt alkalmazzon. Törölje szárazra az ánuszt és környékét.

A Reparon nem csak kenőcs, hanem kúp formában is elérhető, mindkettő nagyon jó egyszerre is.

2014. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 futár 1 ***** válasza:
REPARON!!
2014. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Reparon + Detralex tabletta!

A Detralex nagyon hatékony érfal erősítő, eddig mindenkinél bevált, akit ismerek és ilyen gondja volt. (nálunk is bevált) :)

2014. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
37%

Nem csak a krém!

A fejenállás a legjobb!

2014. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy belső, vagy külső arany ér.A külsőt sipolynak is nevezik.

A belsőre a kup a legjobb.Külsőre a REPARON a nyerő.A HEMORID is jó, de annak más a hatásmechanizmusa.

Minden esetre azonnali kezelést ajánlok, mert nem sok,hasonló kellemetlen, fájdalmasabb nyavaéya van.Nem szabad elhanyagolni, mert a műtét maga a pokol.

Ha egyszer előjött soha ne fázz föl, mert azonnal előjön.

Tapasztalatből beszélek,nem orvos vagyok.

2014. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6.. a külsőt nem nevezik sipolynak, a sipoly a tályog egy 'szövődménye', köze nincs az aranyérhez, nézz utána, és nehogy higgyen neked valaki a végén..
2014. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sztyepy válasza:
Nagyon sokat olvastam erről és sok mindent kipróbáltam. Nekem a Doloproct nevű krém vált be, a fentebb említett krémek nem. Viszont, ha jól tudom csak receptre, doki írhatja fel. Valamint,amitől frankon elmúlt az a diopp nevű gyógyszer, nem olcsó, de 7 nap szedése után mai napig nincs problémám,csak ajánlani tudom, olvass utána, recept nélkül kapható!
2014. febr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. :)
2014. febr. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!