Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétségbe vagyok esve. Nagyon...

Kétségbe vagyok esve. Nagyon csúnya görbe hátam van mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és hirtelen nőttem meg emiatt a tartásom katasztrófa lett.Már egy éve tornázok itthon szinte minden nap, de szinte semmi változást nem látok,olyan vagyok mint egy kérdőjel.Nem gerinc ferdülésröl vagy szó hanem egyszerüen púpos a hátam. undorodom magamtol,Az ortopédiára se tudok eljutni mert vagy nem érek rá vagy ők nem veszik fel a telefont.És félek is mert ha azt mondják hogy már nem javítható akkor én biztos öngyilkos leszek.Már igy is úgy érzem az lenne az egyetlen megoldás.valami bitzos módszert nem tud valaki?vagy javítható e ez egyáltalán? tudom hogy nem lesz egyik naprol a másikra egyenes gerincem de igy egy év nyujtás meg törzsemelés után sincs semmi változás és ez nagyon elkeserít.Kérlek segitsetek
2014. febr. 2. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A hirtelen növésből adódó problémák általában minden gond nélkül orvosolhatóak. Mi az isten az, hogy öngyilkos akarsz lenni, de az ortopédiára nem mész el, mert nem érsz rá???


Ha sosem veszik fel a telefont, akkor nem fogsz elmenni, csak vársz a csodára? Lehet, hogy nem is jó számot hívsz, mert azt már rég kikapcsolták


Hááá b+. Erre nehéz mit mondani. Menj el a körzeti orvosodhoz, add elő a problémád ő majd tudja, hogy hova kell menj.

2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keress egy gyógytornászt, ő fog tudni segíteni olyan gyakorlatokban, amik valóban használnak és nem ártanak.

A rossz tartás pedig javítható, főleg ha nincs is gerincferdülésed vagy egyéb problémád. Nyugi!

2014. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak csütörtökön 10 órátol lehet időpontot kérni ortopédiára akkor meg épp suliban vagyok és állandoan hívom de mindig foglalt.De jövhéten bemegyek és ugy kérek időpontot.
2014. febr. 2. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk rohadna a lábad, akkor sem mennél orvoshoz, mert akkor lekésed a fizika dogát? Menj el orvoshoz, majd az ad igazolást.
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérheted a szüleidet is, hogy kérjenek neked időpontot.
2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nagyon bénán viselkedsz a korodhoz képest...
2014. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem azóta megoldódott a problémád.

Mellesleg: komolyan azért akarsz öngyilkos lenni mert görbe a hátad és az csúnya? Másoknak hiányzik a karjuk/lábuk, vagy akármi, és sem vetnek véget az életüknek. Ne legyél már ekkora barom, kérlek.

2017. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.az ortopédiáról konkrétan elküldtek,mert hogy ha nincsen fájdalmam akkor mi a francnak jöttem.

végűl csontkovácshoz jártam, 10 kezelés után már egész elfgadhatóan nézek ki.

Ja és nem csak az miatt akartam volna öngyilos lenni, de ez hoszsú sztori és nem ide vág

2018. febr. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!