Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen Szapora erős szívveré...

Hirtelen Szapora erős szívverés, légszomj, hányinger, szédülés, izzadás, szegycsont alatti fájdalom. Mi lehet ez? 16/L (megy a zöldkéz)

Figyelt kérdés
Ma reggel a fürdőszobában voltam már kb. 20 perce. És egyszercsak hirtelen légszomjam lett, a has felső részén (a szegycsont alatt) elkezdett fájni, elkezdtem szédülni, hányingerem lett, nem tudtam mi bajom van ittam egy kis vizet is, de sötétült el minden. Kiakartam menni a levegőre, de csak a nappaliig jutottam ledöltem az egyik kanapéra. Már izzadtam, a szivem hangosan erősen, gyorsan dobogott. Alig tudtam magamról, nem tudom mennyi időt töltöttem ott. (kb. 20 perc) De amikor felkeltem a fejem is fájt, és szédültem. Olyannyira szédültem hogy alig birtam talpon maradni, le kellet feküdnöm. Komolyan mondom azt hittem meghalok. Mi lehetett ez? Valami komolyabb betegség? (ugye nem szivinfarktus?) 16/L

#szédülés #hányinger #izzadás #légszomj #Hirtelen Szapora erős szívverés #szegycsont alatti fájdalom
2014. febr. 3. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem infarktus,valószínűleg még csak nem is komoly betegség! Leeshette a vércukorszinted. Jobban vagy már? Egyél gyorsan valamit. Ha lehet édességet.És igyál.
2014. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem szedtél be valamilyen gyógyszert, pl fogamzásgátlót...?
2014. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pánikroham lehetett szerintem..
2014. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nem komoly, akkor mi lehetett?

Nem nem szedtem be semmilyen gyógyszert.

Pánik roham meg szerintem nem lehetett, mert tökre nyugodt voltam. Ès úgy hirtelen kezdett el minden.

Azóta pedig csak 2-szer fájt a szivem kb. 10 percig. (de az már ugymond "szokásos" mert sokszor szokott fájni a szivem)

De hogy mi lehetett reggel velem azt nem tudom.. És köszönöm hogy irtatok. De még várom a válaszaitokat, hogy mi okozhatta ezt, vagy mi volt velem, még akkor is ha nem veszélyes.

2014. febr. 3. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
LEESETT A VÉRCUKROD! Már írtam. Ha nem hiszed nézz utána!
2014. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem is figyeltem, de valószinüleg igazad van
2014. febr. 3. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, megijedtem, elrohantam a körzeti orvoshoz, rögtön elküldött a kardiológiára, 1 napot feküdtem otthon és elmúlt, azt mondták, egy vírusfertőzés okozhatta.Néha még érzek ilyet megfázásnál de hamar rendeződik magától. Nem tudom, nálad mi okozhatta, meglett az oka?Minden jót, üdv.
2014. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia. Hát én mem mentem el orvoshoz, azóta nem volt ilyen.

de most nagyon levagyok betegedve. De amúgy minden OKÈ. :)

2014. febr. 20. 09:39
 9/9 anonim válasza:
Látom már régi a poszt de azért beírok, ha még mindig fennállnak a problémáid akkor ne vedd félvállról, menj el kivizsgálásra, hiába írják itt, hogy áh nem komoly, ez akkor sem egy normális állapot!!! Nálam is így kezdődött, legyintettem rá. Aztán egyre gyakoribbá váltak és amikor elmentem kivizsgálásra kiderült, hogy szívritmuszavarom van. Nem játék. Ha nem érzed jól magad, mindegy hogy csak 1 percig vagy 1 napig tart, jó ha lát egy szakember!!
2016. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!