Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegbetegség? Vagy ez más?...

Idegbetegség? Vagy ez más? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Azzal kezdem hogy óvodás korom óta rágom a körmöm brutálisan nem tudom miért lehet, hogy csak megszokás.. nem tudom. Már azon a szinten vagyok, hogy bármin olyan szinten ideges tudok lenni, hogy sírógörcsök kerülgetnek. Néha úgy érzem pánikrohamaim vannak szorongok és gyomoridegeim AZ EMBEREKTŐL.Nem tudom mi ez de nem bírok nagy tömegben lenni és minden emberben idegesít van valaki másnak is ilyen problémája? Vagy csak antiszociális vagyok vagy mi?
2014. febr. 3. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem mondanám betegségnek.Te ilyen típus vagy amit csak te tudsz kontrolálni és meg változtatni egyik orvos sem..Nem tudom mi van ez mögött igazából gyermekkori trauma pl:szülők válása vagy elvesztése,iskolai bántalmazás vagy valamiféle csalódás ami által haragszol a világra és az emberekre..Ezen csak te tudsz változtatni nem mondom hogy ne menj dokihoz de úgy is pszihológushoz fog elküldeni:) (Nekem nem segített amikor hasonló gondokkal küszködtem az édesapám halála után) Csak a saját akaratom..amúgy hány éves vagy? Mert ha kamasz vagy akkor lehet a hormonok teszik
2014. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Passiflora ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Tanulsz még vagy dolgozol?


Van valami a saját életedben, amit stresszesnek élsz meg (megoldatlan gondok, kihívások akármilyen életterületen, problémás emberi kapcsolatok stb.), vagy "csak" úgy általában minden ember idegesít?


Meg tudod fogalmazni, hogy milyen helyzetek váltanak ki belőled szorongást?

2014. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!