Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki megtudná miért van pár...

Szandra_920330 kérdése:

Valaki megtudná miért van pár körmömben hosszában fekete csík? Már többször rá kerestem de nem mondtak semmi konkrétumot.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megér a dolog egy látogatást az orvoshoz . [link]
2014. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!enyém is olyan,mutattam bőrgyógyásznak de nemmondott ra semmit...majd lenott most ujra olyan es a mukormosom aztmondta,hogy koromlakktol korombetegseg....hat nemtudom szerintem nemkell mindjart a kerdezot beparaztatni...szerintem semmiseg...ha olyan nagy baj lenne a borgyogyasz biztosan szolt volna es hat a mukormosok is tanuljak a korombetegsegeket....
2014. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha több körmöd alatt is van,akkor nem valószinű,hogy bőrrák. Mióta vannak ott? Egyszerre jelentek meg? Nőttek folyamatosan,vagy hirtelen ott lettek? El kéne menni bőrgyógyászhoz,ő megmondja,hogy mi az. Én tavaly nagyon beparáztam,mert a lábujjam körmén sötét folt lett, teljesen azt hittem,hogy melanoma, teljesen ráillett a melanoma leirása. Pont a háziorvoshoz kellett mennem, megmutattam neki, gondoltam hátha meg tud nyugtatni,mielőtt a bőrgyógyászhoz megyek, azt mondta,hogy körömgomba és vegyek canestent. Még jó,hogy nem hittem neki és nem kentem be,mert a bőrgyógyász elmondta,hogy ez véraláfutás, megnyomhatta a cipő. És igaza lett,mert tényleg nyomta a korábbi cipőm :) Majd szépen lenőtt a körmöm és szép lett.
2014. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyszer csak ott lettek és kb egy éve ott is van de már kezd idegesíteni.
2014. febr. 3. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én linkeltem az előbb,nem akarlak megijeszteni,de ez a körmödön lehet melanoma, mert már 1 év alatt le kellett volna nőni a körmöddel együtt, vagy legalább feljebb menni,ahogy a körmöd nő. Ez úgy tűnik,mintha maradna a körömágyadban, a körmöd meg felette nő. Szóval el kell menned bőrgyógyászhoz. Én se tudtam,hogy lehet a köröm alatt is melanoma, amig utána nem olvastam. ÉS ez nagyon veszélyes bőrdaganat. Jobb ezt kizárni. De valószinű az is,hogy egy anyajegy van ott,az ártalmatlan.
2014. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
enyemben is vannak fekete csikok...bal kezemen a huvelykben,mutatoban,jobb kezemben csak a huvelykben azthiszem es csak a kormom elejen ahogy no es sok pici vekony.De ahogy no a kormom es hosszabb lesz ki tudom szedni...
2014. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó, valószinűleg neked hajszálér bevérzés féle lehet, véraláfutás,ami köröm sérülés következménye. Ez a körmöddel együtt nő le,majd eltűnik. De a kérdezőnek 1 éve ott van, nem nő le a körmével együtt...
2014. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!