Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Ma kezdett fájni.

Mi lehet a baj? Ma kezdett fájni.

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy ma 5.óra után nagyon kicsit elkezdtem érezni,hogy valami fájdogál,a jobb lágyéknál és most estére(előtte volt edzésem) kicsit jobban fájt,már,de legjobban akkor fáj,ha köhögök,meg ülve mozgolódok..

sérv nem hiszem,mert nincs kitüremkedés..Vakbélre gondolok,de az se 100%,mivel alaphelyzetben kb nem fáj,de ha járkálok még akkor sem mindig szinte,szóval nem tudom,ritkán még bele nyilal valami,vagy jobban fáj 1-2mp-ig de utána az is elmúlik,valaki tudna segíteni?



2014. febr. 3. 19:02
 1/2 A kérdező kommentje:
rossz közérzet,hányás,láz,fejfájás NINCS!
2014. febr. 3. 19:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak vagy megerőltetted, vagy esetleg meghúztad a hasizmod. NEm a nagy hasizomról beszélek, hanem a csipő mellett fut egy kisebb izom, ami pont a lágyéknál van. Ne erőltesd szerintem, 3-4 nap és javulni fog. Próbáld pihentetni.
2014. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!