Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne ezzel a viszketéss...

Mit lehetne ezzel a viszketéssel kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt most egy járványos hasmenésem, aminek köszönhetően 5-10 percenként vécére jártam és...ment a hasam. hányinger érzetem is volt, bár nem hánytam. Ez pénteken jelentkezett, hétfőn már jobban voltam azonban viszketni kezdett a fenekem nyílása. Először arra gondoltam hogy az antibiotikumos kezelés miatti utóhatás. De ma látom hogy ilyen pici kis kinyulvány van...tudjátok aranyér féle. Nem egetverően viszket, ha pl megmosom akkor nem is érzem mondhatni, de mégis, mit lehetne ezzel kezdeni? Foruljak orvoshoz vele?
2014. febr. 5. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni a patikában aranyérre krémet vény nélkül is.. a viszketést is okozhatja az aranyér :) hasmenés ki is hozhatta mint ahogy írtad is, hogy "aranyér féle" az nem féle... az az :)
2014. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sperti-t ajánlott, kúpot és kenőcsöt.

Namost nekem ezt a kenőcsöt elég ha a nyílásra alkalmazom, vagy a végbél nyílásba is juttatni kell? vagy esetemben elég kívül alkalmazni?

2014. febr. 5. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
őszintén megmondom azt nem ismerem, de a tájékoztatóján rá kell hogy legyen írva hogy kell használni... de ha kaptál kúpot is, akkor gondolom azt csak külsőleg... viszont kétlem ha belsőleg is használod bármi kárt tehetnél vele... olvasd el a tájékoztatóját :)
2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!