Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítséég! Most akkor rákos...

Segítséég! Most akkor rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Ma felfedeztem a baloldali hónaljamban egy görcs szerű dolgok és ha megnyomom akkor fáj. A karom is szokott így néha fájni. Nyilall bele ez a fájás sokszor? Az is emiatt van? Ez most rák? vagy mi az a csomó ott? Nagyon aggódom. :(
2014. febr. 10. 16:05
 1/7 anonim válasza:
Nem hinném,hogy rák ,nyugodj meg,de azért feltétlen látogass meg minél előbb egy orvost!
2014. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne a mi válaszainkra hagyatkozz, hanem futás az orvoshoz!
2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először is a rák ma már nem halálos betegség... tehát nem kell rögtön arra gondolni, hogy rákos vagy és vége is az életednek! mert ez nem így van! :) mindenképpen elmennék vele dokihoz, mert hónaljban van a nyirokcsomó és ha megduzzad, az valaminek a jele... viszont ne várj vele... lehet apró kis semmiség miatt duzzadt meg (ha egyáltalán az duzzadt meg) de így innen ezt nem tudja senki megmondani neked... holnap doki... mutasd meg neki és ne félj.. nem fogsz meghalni bármi is az! :)
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál ugyanis náthás voltam emellé egy garat gyulladás is társult. A vérvétel egyértelműen kimutatta hogy gyulladás van a szervezetemben. Kaptam gyulladáscsökkentőt. Mutattam neki a nyakam ott kicsit megvan nagyobbodva a nyirokcsomóm azt mondta. Lehet a hónaljamban is emiatt akkor de azt nem tette hozzá hogy mitől. A torkom azóta nem fáj egyáltalán tehát nem értem akkor hova tűnt a gyulladás? :/ lehet más helyre terjedt át
2014. febr. 10. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
valószinüleg csak nyirokcsomó gyulladás ez elég gyakori sokan még a karjukat sem tudják lerakni ilyenkor annyira fájdalmas. Voltál orvosnál el mondta mi ez akkor miért hiszed hogy itt jobban tudják. Higgy csak az orvosnak.
2014. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy a torokgyulladásod miatt van az egyik hónod alatt nyirokcsomó gyulladás. A nyakadon,állkapcsod,füled alatt lehet attól. Ha ez nyirokcsomó,akkor valószínűleg egy olyan gyulladás miatt van,ami ott zajlik,azon a területen. Nincs sérülés a hónaljad környékén,felkarodon? Szőrteleníted a hónaljadat? Amúgy a rákos nyirokcsomó nem fáj (sajnos)csak előrehaladott állapotban,de akkor más tüneteid is lennének. Úgyhogy ennek minimális az esélye.

De lehet akár egy begyulladt faggyú-,zsírmirigy is. Csak orvos tudja vizsgálat után megmondani,hogy miről van szó.

2014. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de jó volna, ha ezt egy orvosnak is megmutatnád.
2014. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!