Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezüstkolloid, grapefruitmagola...

Ezüstkolloid, grapefruitmagolaj valóban hatékony a HPV kezelésében?

Figyelt kérdés
Többször fagyasztották már a szemölcsöket a péniszemen, eredménytelenül, továbbá használok ecsetelőt is, és intenzív immunerősítőt, de semmi hatásuk. Lézeres kezelésre is elmentem már, de azt mondták, lézerezni csak durvább esetben szoktak. Teljesen tanácstalan vagyok, olvastam azt is, hogy, ha grapefruit magolajat szedek és azzal ecsetelem a szemölcsöket, az is nagyon hatásos lehet, illetve, ha teafaolajjal, vagy zöldteával, vérehulló fecskefűvel kezelem. Tapasztalatok?

2014. febr. 10. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Grapefruitmagolaj,1000 mg C-vit.minden nap,LizinC,citrom leve minden reggel.fokhagyma minden este,méz,fahéj,joghurt(natúr),kamillatea,aloe vera,palástfű-tea kúra,teafaolajas kúp stb....emellett egészséges életmód,rendszeres sport tavaszig,szemölcsök ecsetelése,és a helyzet szerintem,változatlan...
2014. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsánat az ezüst-kolloidot kihagytam :-(
2014. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!