Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszket és vörös, váladékos a...

Viszket és vörös, váladékos a herém mit tegyek?

Figyelt kérdés
gogglet szétszedtem már de nem találtam semmit,időnként hihetetlenül el kezd viszketni ugy hogy véresre vakarom, ilyenkor megduzzad piros lesz, és ilyen váladék jön belőle, utána meg visszanő rá a bőr és ilyen fehér lesz amit le lehet kaparni mint amikor hámlik.Orvoshoz nem igazán tudok elmenni se szülőkkel beszélni mi lehet ez?? pls help

2014. febr. 11. 23:05
 1/5 anonim válasza:

Valószínűleg gombás fertőzésed van.Az én barátomnak is volt,ő tőlem kapta el,én pedig valószínűleg egy nyílvános WC-n.

Közösültél lánnyal? Mert ha igen,akkor vagy voltak vagy lesznek ilyen gondjai. Gyógyszertárba kérjél rá krémet, ha 1 hét múlva se javul, ORVOS!!

2014. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pedig igencsak ajánlanék egy orvost. Valószínűleg gombás fertőzésed van, és azt házilag, tartósan nehezen lehet kikúrálni. Főleg egy ilyen kínos helyen...
2014. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de alapvetően csak elkezd viszketni és abbamarad akkor teljesen normálisan is néz ki
2014. febr. 12. 00:09
 4/5 A kérdező kommentje:

viszket, ég meg kemény lesz a bőr de ha vakarom az jó érzés.... kéne valami pontosabb mert tényleg nincs erről kivel beszélnem

képet küldök az segit?

2014. febr. 12. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldjél! Leírásban elég szörnyen hangzik... Hátha látva barátságosabb a helyzet...
2014. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!