Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet arcidegzsába? Többi...

Ez lehet arcidegzsába? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy gyulladt fogam felül, hátulról a harmadik.

Meggyógyult, viszont utána elkezdett fájni a fülem.

Szedtem Cataflam-ot, mert az orvos szerint a fog miatt gyulladás lehetett, de nem használt.

Erős, áramütésszerű fájdalom jelentkezik egy pontból az alsó állkapcsom felé, csak 1 másodpercig tart, vagy párszor 1 másodperc, de roppant kellemetlen. Ha nem ez van, akkor a felső állkapcsomba hasogat.

Semmilyen fájdalomcsillapító nem hat rá, a múltkor volt hogy kb. fél óráig egyfolytában fájt, azt hittem megőrülök. Csak ültem és mozdulni sem bírtam.

A fájdalmak mindentől függetlenül jelentkeznek.

Volt, hogy 2 hétig rendszeresen, aztán kihagyott egy hónapot, kihagyott 3 napot, és most megint.

Az a hirtelen erős fájdalom, a fülemtől indul ki, hogy is mondjam, ott ahol a fül kezdődik, a tövében, felül.

Amikor nagyon fáj, az arcom azon felét is kevésbé érzem, mintha a bőröm kissé el lenne zsibbadva.


2014. febr. 13. 12:43
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg ez az, de mindenképp fordulj orvoshoz.
2022. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!