Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom?!

Jm1525 kérdése:

Szerintetek mi lehet a bajom?!

Figyelt kérdés
Kb féve kezdődtek a rosszulléteim de úgy, hogy bârmikor rámjön nincs semmi előjele. Szoktam szédülni is elég sűrűn, de viszont hányni sose hánytam naponta többször is rosszul szoktam lenni, elmentem háziorvoshoz teljes labort kért azon minden rendben volt semminél sem mutatott semmi rendelleneset.Következett a hasi ultrahang amin szintén nem volt semmi rendellenes. Hozzáteszem a rosszullétek ált. Fél óráig tartanak majd büfögök 2-3t és jobb, és hiába nem hánytam még sose mikor rosszul voltam valahogy nem. Tudok nyugodt maradni h : áhh ugyse hányok. ". Na aztan a hasi ultrahang után az orvos azt mondta, hogy lehet, hogy reflux akkor kezelt 1 honapig refluxal semmi sem. Változott és most tanácstalanul áll az orvos és én is a dolgok elött.Tartok attol hogy benne lehet az is hogy 4 évig dohányoztam ( mondjuk nem napi doboz szinten, napi 5-6 szál) és, hogy valami kialalult a szervezetembe ami ezt okozza. Gondolok itt tüdőrák vagy daganat vagy bármi. Ha valaki hallott már ilyesmiről vagy valami az kérem ossza meg velem, hogy mit tud! 21/F

2014. febr. 13. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali :)

Ajánlom, hogy keress fel egy gasztroenterológust, aki csinálna egy gyomortükrözést, hogy nem e véletlenül helicobacter pilori van a szervezetedben. Én is ugyanígy voltam, ugyanezekkel a tünetekkel, és egy alapos vérvizsgálat és gyomortükrözés után, fel tudták állítani a diagnózist. Az orvosnál megfelelő gyógyszeres kezelést kapsz. Lehet, hogy a stressz okozza, vagy ha idegesebb vagy. Keress fel egy orvost :)

2014. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!