Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Káros szenvedélyt fogyaszt az...

Xmese kérdése:

Káros szenvedélyt fogyaszt az egyik testvérem, pl kábítószer, füvek, fehér porok . Tudom kik árulják ilyenkor mit kell tenni hogy lebuktassam őket?

Figyelt kérdés
Segítség kérés

2014. febr. 14. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
a drogról le lehet szokni a butaságról már neccesebb :D
2014. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ja és hajrá NER ugye? :D a drogmentes magyarországért!!!
2014. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző, engem te csak ne köss össze a NER-rel. Én liberális vagyok, és ezt bárki előtt be is vállalom, ami ma elég ritka. Drogellenes sem vagyok, könnyű drogot magam is próbáltam.


De az, hogy valaki fehér porokat (gondolom: kokaint) fogyaszt rendszeresen, egy kicsit más tészta. Ez már bőven nem a könnyű drog kategória. Tudod te, hogy képes tönkretenni a drogfüggőség emberi életeket...? És nem csak a függőét, a családét is. Szerintem fogalmad sincs.


Ezért aki azon gazdagszik meg, hogy rászoktat embereket, az igenis börtönbe való, és kívánom, hogy a legnagyobb, leggonoszabb cellatársak rakják meg egy párszor a hátsó kapun keresztül, csak hogy megtudja, mi az a szenvedés. És ezt úgy mondom mint liberális.

2014. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ritka ezt nem igazán értem. Fehér porokról miért asszociálsz kokainra. ezt sem értem. de oké legyen kóla. a többi demagógiára nem igazán tudok mit mondani. Akkor hajrá liberálisok!!! hmmm. öööö....najó hagyjuk
2014. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mióta ezt a kérdést keltettem azóta eltelt egy pár hónap és ez mindenkinek szól megpróbáltam lebuktatni őket és sikerült ,a tesómat elkültük rehabra de tönkre ment azóta sem lett jobban ,köszönöm mindenkinek a válaszát
2014. aug. 11. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!