Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez daganat? Néhány napja...

Ez daganat? Néhány napja érzem, mintha valami gombóc lenne a torkomban és kissé nehezen nyelek. Lehetséges, hogy nyelőcső daganat? :/ Olvastam, hogy aki elkapja szinte már írhatja is a végrendeletét.

Figyelt kérdés

Márc. 5én megyek fül-orr-gégészeti vizsgálatra és meg kell mondjam, hogy félek a dologtól.

23/F



2014. febr. 14. 16:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha előbb elmennél a háziorvosodhoz, ő hamarább megnyugtatna, hogy csak valami enyhe gyulladásod van, és írna rá valami kanalas orvosságot. 23 évesen még annak sincs gégerákja, aki két kézzel szívja a legrosszabb szivarokat.
2014. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Voltam nála, de nem tulajdonított neki különösebb figyelmet.
2014. febr. 14. 16:39
 3/28 anonim ***** válasza:

Ilyet érzel?

"A vezető tünet a nyelési nehézség. Először a szilárd táplálékok nyelése okoz gondot, később a folyadékoké is. Jelentkezhet fájdalmas nyelés, rendszeres öklendezés, hányás. Figyelemfelkeltő az egyéb ok hiányában bekövetkező nagyfokú fogyás is. Ritkán nyeléskor fellépő köhögést vagy rekedtséget észlelnek a betegek"

Könnyen nyelsz? Nem fáj?

Ne a legrosszabbra gondolj.

Elég sok ember érez gombócot. Lehet torokgyulladás, vagy a stressztől is. Cigizel?

Menj el háziorvoshoz, márc 5-ig te begolyózol.

NO PARA! Nem szokás 23 évesen nyelőcső daganatosnak lenni.

2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Voltam már nála, éppen ma.

Hát csak a darabos kajáknál érzem, mintha nehezebben menne le, de am lehetséges rossz nyelési szokástól is? Am soha életemben nem dohányoztam és ritkán iszom. Sajnos kissé stresszes tudok lenni ilyenektől(kissé hipochondriás vagyok)

Am fájdalmat sosem okoz a nyelés.

2014. febr. 14. 16:45
 5/28 anonim ***** válasza:
nyirokcsomó gyulladás?
2014. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

tavaly márciusban egy megnagyobbodott fül-alatti nyirokcsomó miatt volt CT-vizsgálatom.

-Nyaki lágyrész

-Pajzsmirigy

-Nyaki erek

-Nyálmirigy

ezek.

és semmi sem volt. szal nemtudom

2014. febr. 14. 16:51
 7/28 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy be van gyulladva a mandulád vagy a torkod? Nekem nem mindig fáj, van hogy csak arról tudom, hogy nehezen nyelek.
2014. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
mandulámat rég kivették, doki belekukkantott, de semmit sem mondott rá.
2014. febr. 14. 17:02
 9/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden okozhatja,a te korodban egy gyulladásnak vagy stressz alapú érzészavarnak van a legnagyobb esélye. A legkevésbé gége-,nyelőcsőrákra kell gondolni mivel fiatal vagy és nem is dohányzol. A végrendelettel még várjál pár évet.
2014. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

állkapocs probléma okozhatja?

mostanság ki szokott rándulni, pl. 2-3 napja annyira, hogy egy ideig nehezen nyitottam a szám.

tegnap fogamat tömte a doki, és csontkovácsnál is voltam.

2014. febr. 14. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!