Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés, mit kezdjek vele?

Székrekedés, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Egy héten egyszer-kétszer szoktam nagy wc-zni, jobbik esetben 3x bár az elég ritka. Amikor nagy wc-zek, egyáltalán nem jó érzés, nem fáj, nem is annyira kellemetlen, inkább úgy fogalmaznék hogy pl. amikor megy a hasam gond nélkül, simán kijön minden, úgymond kellemes a wczés, egy két törlés és végeztem is, de általában, tovább tart a nagy wczés, és nem jön ki minden, ráadásul állandóan azzal piszkálnak itthon hogy miért "törölgetem a fenekem ilyen sokáig?". Persze hogy sokáig törlöm, amikor nem jön ki minden, és már ez az egész nagyon zavar. Valahol azt olvastam, hogy akinek egyszer székrekedése volt, utána már azért lehet székrekedése, mert a felhalmozódott salakanyag vagy bélsár vagy nem tudom mi már nem tud kiürülni magától. Ezért próbáltam az anyalevél teát, azt olvastam róla hogy nagyon hatékony, mindenki ezt mondta, még anya is, hát a nagy frászt.. Ittam vagy 6 bögrével múlthét szombaton, este lefeküdtem aludni, vasárnap hajnal 2 óra körül mentem wczni, minden kijött, nem volt rossz a széklelés, az állaga is normális volt, de ennyi.. bennem van a hiba hogy még a hashajtó sem hajt meg? Pedig azt olvastam hogy ez nagyon erős hashajtó..:/

16/F



2014. febr. 15. 09:40
 1/1 anonim válasza:
nekem is volt kb 2 hete ,én is sokat kínlodtam nekem 5 napig nem volt semmi,igaz,fogyokuraztam zold teával lehet hogy az fogta meg.sok folyadékot kell inni foleg vizet,tobbet kell mozogni....és segitett ,azota minden rendben :)
2014. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!