Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak hogyha a kozepfu...

Mit csinaljak hogyha a kozepfulgyulladasra szedett autobiotikum 48 oran belul sem hat?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond?

2014. febr. 19. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
minden antibiotikum 3 teljes nap szedés után kezd el hatni, múltkor én is meglepődtem, amikor panaszkodtam a gyerekorvosnak ,hogy semmi változás, ő mondta, hogy várnunk kell még
2014. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után kezdett hatni az antibiotikum, 2 nap alatt ritka, hogy rendbejön tőle valaki.
2014. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de ha 3 nap után sem használ akkor vissza kell menni az orvoshoz aki felírta mert lehet hogy rossz az antibiotikum választás.
2014. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszonom :)

Es azt valaki tudja,hogy milyen esetben kerul a ful felszurasra?

2014. febr. 19. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak ha gyennyes középfülgyulladásod van.Azért hogy kifollyon a dobüregből a genny.
2014. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha van Cataflam napi 3x1-egy lehetne szedni,/3 napig/ fájdalomcsillapításra, mert az antibiotikum nem hat azonnal
2014. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jesszus. Azt gondoltad, hogy beszedsz 1-2 tabit és csodák csodájára máris hat... Minden antibiotikumot legalább 5-7 napig kell szedni. Szedj mellé fájdalomcsillapítót ha nagyon fáj...
2014. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen antib-ot kaptal ra?

Ne aggodj 2 nap utan meg nem jon meg hatasa, majd 3.-4nap. Cataflam, mint ahogy elottem is irtak nagyon jo ra, napi 3x1-t, nemcsak fajdalom- de gyulladas-csokkento is.

Csak akkor szurjak fel a fuled ha semmilyen antibiotikum nem hat.

Jobbulast kivanok!

2014. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) es nem gondoltam azt h egybol hatni fog csak a neten azt irtak h 48 oran belul erezheto a javulas (es az orvos is azt mondta) ..
2014. febr. 23. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy kedves kerdezo?
2014. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!