Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kifelé áll a köldököm, mit...

Kifelé áll a köldököm, mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
kiskorom óta ilyen de úgy különösebben 12-13 éves koromban kezdett el különösebben érdekelni és nem mertem nagyon mások előtt levenni a pólót . Anyámék mindig mondka h majd visszahúzódik de semmi ha híztam akkor se tűnt el sőt.. nem tudom hogy ez valami születési rendellenesség vagy betegség vagy köldök sérv de nagyon zavar. 16/F
2014. febr. 20. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy "alapjáraton" ilyen,de tényleg okozhatja köldöksérv is(bár azt szerintem már mondta volna az orvosos,amikor megvizsgált más miatt). Sajnos nincs más megoldás,mint a plasztikai műtét.
2014. febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle köldök van, van akinek kifelé áll és van kinek befelé, ezen nem kell aggódni, nézegesd meg hírességek köldökét, van dudori és csücsöri.

[link]

2014. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A rossz hír az, hogy ha eddig ilyen volt, akkor már így is marad.

A jó viszont, hogy ez rajtad kívül valószínűleg a világon senkit nem zavar, sokaknak fel se fog tűnni. Tudom, mindenki ezt mondja, és lehet nem hiszed még el, de tényleg így van. Az enyém is kiálló, sőt még egy kis "csavar" is van benne, nagyon sokáig én is utáltam, de aztán kénytelen voltam elfogadni. Soha senki még csak egy szóval sem tett rá megjegyzést a 22 évem alatt, pedig nem kerültem a strandokat. Hidd el, van olyan, akinek ez még külön tetszik is :)

2014. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen a ti kiállótok?Képet tennétek fel?Nekem is kiáll és én is utálom,de ez van :(
2014. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj privátban és mutatok képet. Azért annyira még nem barátkoztam meg vele, hogy teljesen nyilvánosságra hozzam :D
2014. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kinek áll még ki?
2014. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nakem is kiáll a köldököm, privátban mutatok képet is róla, ha érdekel
2020. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kiáll, ha vki szívesen cserélni képet:

outieguy1@yahoo.com

2021. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!