Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segítsen, nem tudom,...

Valaki segítsen, nem tudom, mi bajom lehet, orvoshoz meg ennyi miatt még nem akarok elmenni. Valakinek vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem elkezdtem nyújtózkodni, de 1x csak elkezdett sisteregni búgni a fülem, elkezdtem szédülni és a szemem fokozatosan sötétedett be, a lábaim kezdtek elgyengülni, hányinger jött rám. muszáj volt lefeküdnöm mert össze estem volna. ez ma reggel még 4x megismétlődött, ha 2 lépést kellett mennem már rögtön sötétedett a szemem és elkezdtem remegni. aztán nagy nehezen kimentem a fürdőbe beültem a kádba és a jéghideg zuhany jót tett. nem tudom mi lehetett ez de nagyon rossz volt.
2014. febr. 21. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomást mértél?
2014. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs itthon vérnyomásmérő, nem tudtam. :/
2014. febr. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!