Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég érdekes kérdésem lesz...

Elég érdekes kérdésem lesz felétek, már több éve tudok róla és orvosnál is jártam már jó párszor, de csak egyszer vette észre?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb dudor/ csomó átlóg a hüvelyembe ami a végbélben található elméletileg. Nem merek elmennni végbél tükrözésre, de nő gyógyásznál mar jártam nem is egyszer , de csak az első alkalommal érezte adott rá egy nagyon erős gyulladás csökkentőt , el is múlt tőle.Nem sokkal később újból észre vettem.Sokszor mikor köhögök beszúr , de csak menzesz elött .A wczéssel nincs különösebb gondom, de nagyon sokszor van székrekedésem pedig mindent megteszek hogy nelegyen, de emelett sötét is a székletem.
2014. febr. 23. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha elmennél végbél tükrözésre, mert így derülhetne fény a bajodra, és sokkal nagyobb eséllyel lehetne gyógyítani.
2014. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!