Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, ájulás, torokfájás,...

Hasmenés, ájulás, torokfájás, láz. Miez?

Figyelt kérdés

Hajnalba arra keltem h nagyon ki kell mennem...ment a hasam, aztán a wc-t lehúztam és arra eszméltem rá pár percre mikor kinyitottam a szemem, hogy a fürdőszoba csempén fekszek, nos fogalmam sincs hogy kerültem oda...de lehet hogy én feküdtem le mert hideg volt a csempe ...nemtudom. épphogy kimentem a konyhába és szóltam anyámnak, hogy rosszul vagyok..nagyon izzadtam.. ( sose szoktam, sose!) aztán forró teából ittam egy kortyot és mentem hányni, hányás közbe elindult az orrom vére, itt nagyon belüktetett a homlokom... vizesruháztuk a tarkómat, homlokomat... majdnem orvost is hívtunk, de erre rá 15 perc múlva már jobban lettem, azóta pihizek, már csak azt érzem h fáj a torkom kicsit emiatt lenne folytonos hányingerem és étvágytalanságom? orvosnál nem voltam, mert telefonba csak diétázást ajánlott ( kerüljem a zsíros stb kajákat) szerintetek ez ennyi volt vagy ma hajnalba kezdődik előröl? illetve nem esek vissza ha holnap megyek suliba? nem fertőző? tegnap este bevettem a gyógyszereimet, ami egy immunerősítő, d3 vitamin, neocitran, strepsils. ezeket lehet nem egyszerre kellett volna este 10kor... sokat hiányoztam már, nemakarok megint ...

18/L



2014. febr. 25. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert ez nem csak egy enyhe rosszullétnek hangzik.
2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy a gyógyszerek miatt lehetett... mert lefekvéskor nem éreztem magam rosszul. abból a d3 vitaminból csak 2naponta 1et vehetek be de szerintem tegnapelőtt is vettem véletlen...:S hajnal 5 óta semmi bajom, csak torkom fájdogál.. így is menjek orvoshoz?:S
2014. febr. 25. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
tudtommal a vitaminokat nem lehet túladagolni, de javítson ki vki ha nem így van
2014. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A C-vitamint tényleg nem lehet túladagolni, mert ami nem kell a szervezetnek, azt kipisiled, de vannak olyanok, amikből csak pár mikrogrammnyi kell a szervezetnek. Ne telefonon beszélj az orvossal, hanem menj el hozzá és vizsgáljon meg.
2014. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap ügyeleten kötöttem ki 40fokos lázzal, semmit nemcsinált, hazaküldött, hogy pihenjek meg vegyek be gyógyszert, titkárnő az volt aki amúgy az orvosom titkárnője. az is azt mondta, hogyha jól vagyok ne menjek vissza csak majd hét végén igazolásért... de tegnap is egész nap semmi bajom nemvolt este meg már reszkettem.. és most is nagyon jól érzem magam :S
2014. febr. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!