Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvosokhoz jarok. Allandoan...

Orvosokhoz jarok. Allandoan ugy ereztem hogy gyorsan ver a szivem es nem kapok levegot valamint szorito erzest erzek a mellkasomban. Voltunk sziv es tudo orvosnal is. Minden rendben van.18 eves vagyok. Panikbetegsegre is gyanakszom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

#Panikbetegsek
2014. márc. 4. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj neurológiára.
2014. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem Tahicardia. ha akkor jon ki amikor pl futsz fizikai munkat vegzel vagy ha sresszes vagy
2014. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

igen valoszinuleg tachycardia

[link]

2014. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van valamilyen kiváltó oka fizikai megterhelésen kívül (pl. hely, helyzet, esemény)?
2014. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj pszichiáterhez, elég gyanús hogy pánikbetegség. Mikor jönnek elő ezek az érzések? valamilyen stresszhelyzet hatására, vagy az érettségi miatt szorongsz? Kezeltetni kell!
2014. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neurologiára most fogok menni a közeljövőben. Szív orvosnál voltam ( többször is) de azt mondta minden rendben van. Vérnyomás mérő gép is volt rajtam egy teljes napot és pulzus mérő is. Minden rendben volt. Csak annyit mondott, hogy van ilyen hajlam nálam, hogy néha minden ok nélkül felgyorsul a pulzusom, de, hogy ez normális, több embernél is előfordul.

Nagyon sokszor gondolok erre, félek, hogy megint rosszul leszek ezért gondolok pánikbetegségre. Nem szeretek egyedül lenni, mert ekkor is jelentkeznek a tünetek.

2014. márc. 9. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A tünetek nem jelentenek minden esetben betegséget.

Van, hogy egyszerűen csak a gondolataidat és az érzéseidet kell felülvizsgálnod.

A tünet csak jelzés, hogy valami nem stimmel és változtatnod kell.

Túl sok a félelem érzése benned. Szüntesd meg. Nem éri meg semmi, hogy az egészséged menjen rá.

2014. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!