Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Szerintetek mit tegyek, hogy kiírjon az orvos?

Figyelt kérdés

Holnap megyek vissza kontolára.. Már jobban érzem magam ,de még mindíg azért beteg vagyok. Hétfon kiírt csutortokig és csutortokon kell kontorlára mennem. Antibiotikumot szedek. Szeretném ha még pénteken kiírna engemet ,hogy tudjam osszeszedni magam és be tudjak mindent mindent potolni stb... De ha ezt így meg mondom az orvosnak nem fog kiírni. Ez elott még a másik félévben decemberben hiányoztam egy hetet.

Ti mit mondanátok neki ,hogy írjon ki?

Egyébként lázás voltam,fájt vagyis mégmindís fáj a fejem és így a fulembe is beleszúrt..be volt dugulva és a torkom fáj. Mostmár nem annyira ,de azért mindíg..Szerintetek mit mondjak ,hogy erre az egy napra írjon ki?



2014. márc. 5. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

nincs olyan szó, hogy kontorla.

ha értelmesen elmondod neki, ki fog írni...

2014. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek itt kontrolának mondjuk ha vissza kell mennunk. Nem fog kiírni! Tavaly télen sokáig nem voltam suliba ,mivel tudo gyulladásom volt és akkor úgy volt ,hogy csutortokon kellet mennem vissza és megkértem ,hogy írjon ki még arra az egy napra a potlások miatt ,mivel nem tudtam bepotolni az osszes anyagot és nem írt nem írt ki :/
2014. márc. 5. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Mikor én suliba jártam, mindig azt mondtam, hogy lázas voltam előző este, meg megy a hasam.

Mindig ugyanezt, mert ezt nem tudja leellenőrizni.

Mondjuk jó fej volt, különösebben nem is érdekelte, mindig kiírt.

Aztán pár év múlva a felnőtt orvosnál is ugyanezzel próbálkoztam, ő adott edényt székletmintának, amit el kellett vinnem kivizsgáltatni. De addig se mentem dolgozni.

2014. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Szlovákiában milyenek az orvosok, de tőlem mindig megkérdezi, hogy vagyok-e már olyan jól, hogy visszamenjek. És ha megmondom, hogy hétfőn szeretnék, akkor kiír péntekre is.

Nyugodtan mondd neki az igazat. De ha nem bízol benne, akkor mondd, hogy reggel még hőemelkedésed volt. Azzal tuti kiír.

2014. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen :) Ha meg mondom az igazat nem fog kiírni :/ Régen kiszokott írni ,de már nem mert vissza éltek vele a barátnom sokat logott aztán jott az igazlásokért oda aztán az orvos felhívta a sulit..Meg az iskola kerulo cigányok is mindíg oda jonnek igazolast kérni tole most már így nem ad senkinek sem
2014. márc. 5. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod lázas voltál hajnalban, tuti nem küld vissza az suliba.
2014. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mond azt, hogy megy a hasad! Az Antibiotikum szedése utàn lehetséges ilyen!
2020. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!