Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valaki igy? Mar 3 honapja...

Volt valaki igy? Mar 3 honapja reggelente foleg dugult a fulem, es 3-szor volt fulgyulladasom. Viszont ma azon az oldalon ahol dugult az arcomon, homlokomon enyhe zsibbadast erzek.

Figyelt kérdés
Voltam mar rengeteg orvosnal, csinaltak arckoponya CT is, hogy nincs e gyulladas az orrmellekuregben, vagy arcureg gyulladas, de semmit nem talaltak. Az inyem sem volt begyulladva. Szoval nem tudom mi lehet, folyton antibiotikumot irnak fulemre, de a kivalto okot nem keresik. Valaki tud segiteni?
2014. márc. 7. 09:27
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni de édesanyámnak pontosan ezek voltak a tünetei mielőtt kiderült, hogy a kisagyánál egy jóindulatú daganat van és az agyának azon részét nyomja amely a hallást szabályozza. Ha tovább várt volna akkor lehet, hogy a látása is súlyosan károsult volna...
2014. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kicsit megijjedtem. Megirnad hogy derult ki es mennyi idobe telt?

Engem mar probalnak lerazni az orvosok azzal, hogy biztos stressz alapon van az egesz, holott nem is vagyok stresszes hisz itthon vagyok lanyommal gyesen.

Csak reggelente volt bedugulva a fule anyukadnak? Volt fulgyulladasa is? Most hogy van anyukad? Megmutottek?Koszonom ha irnal!

2014. márc. 7. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:
ha gondolod priviben is irhatsz koszi szepen! Nagyon varom, hogy irj!
2014. márc. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!