Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyúlladásom lett, fájó...

Arcüreggyúlladásom lett, fájó fogtól lehet kapni vagy attól hogy jegeltem a fogam túlzottan?

Figyelt kérdés
Este elkezdett fájni a fogam gyógyszer nem hatott , munkából nem hiányozhattam így lekéstem a fogorvost is reggel ügyeletre megyek . Flektor port szereztem most azt vettem be remélem hat a gyúladásra az arcüregre.

#arüreggyúlladás
2014. márc. 7. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy részben a rossz fogtól van ami begyűlik, Apám sem volt szerencsés neki ráadásul a fél arcát megvágták és kórházban is feküdt vele. Mondjuk ez bő 30 éve volt, ma már jobb a technika.
2014. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

én három napig hőemelkedéssel, náthával, torokfájással kezdtem, aztán ez átment egy felülfertőződésre az arcüregre, (bocsánat, hgoy leirom, de doki is megkérdezte!!!! az orrváladék szinesedik sürüsödik, az már bakteriális felülfertőződés) és azt hittem a fogam fáj, majdnem elmentem fogdokihoz.

mikor kifujtam az orrom olyan volt, mintha a fogamat fujnám ki gyökerestől((((

aztán mire rendeződött az a dolog elmult a fogfájás is :_)

2014. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem orvos ír rá valami gyógyszert ami lehúzza az arcüreggyúlladás aztán irány a fogorvos . Előre félek a dokitól biztos hogy meg szid ezért , eléggé fel lehet ijennel húzni hogy( mért jut el a beteg idáig )Addig is iszok kamillát meg melegítem az arcom remélem ez jót tesz. Még soha nem volt arcüreggyúlladásom.
2014. márc. 7. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nemis a fogtól van elkell mennem odais mert tudom hogy rossz az a fogam .
2014. márc. 7. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én addig halogattam a fogászatot,amíg csontot is kellett fűrészelni /szájsebészet/ és kihúzták-műtötték két fogam. Addig folyton fül-és arcüreggyulladásom volt kb 2 havonta. Ne félj,a fogorvos nem fog szólni semmit,nekem nagyon ramaty állapotban voltak a fogaim,de egy megjegyzést sem tett rá. Miután rendbe tetettem a fogaim,elmúltak a gyulladásos panaszaim.
2014. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fogorvosom pont a szájsebész is amúgy ügyes keze van ,sokan azt mondják brutális de a valamit fúrni kell vagy vésni azt megkell . Vigyázno kell az én fogaimra is 40éves vagyok de még egy koronám sincs és csak két fogam hiányzik .
2014. márc. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!