Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg jó a fagyi meg a...

Tényleg jó a fagyi meg a hideg cuccok a torokgyulladásra? Nekem sokan azt mondták hogy igen.

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Hát.. szerintem nem hatásos.. nekem a forró tea, ami tényleg forró, az segített :)
2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy jó...
2014. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem jó, akkor a gyulladt testrészeket mi a szarért borogatják HIDEG vízzel vagy JEGELIK?
2014. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

A torokgyulladást baktériumok idézik elő a legtöbbször, nekik kellemes a testhőmérséklet... illetve a gyulladt torok hőmérséklete... lényegében azzal, ha fagyit, illetve hűtött termékeket fogyasztasz ezt az optimumot, vagyis a számukra kedvező körülményeket megzavarod... ez van amikor hatásos lehet, ugyanez van a forró termékekkel...

Részemről nekem mindig mondtak mindent... minden évben van mandulagyulladásom, szóval már rutinos vagyok a torokgyulladás kezelésében, a legutóbb a Dorithricin nevű vény nélkül kapható gyógyszerrel kezeltem magam, ez egy antibakteriális hatással rendelkező szopogató tabletta, több orvos ismerősöm is ezt ajánlotta, nekem bevált, és bátran merem ajánlani. :) Jobbulást!

2014. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!