Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt hasnyálmirigy...

Akinek volt hasnyálmirigy gyulladása, leírná nekem milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Nekem hetek óta,3-4 órán keresztül,olyan iszonyat erős fájdalmam van,hogy leírni sem tudom igazán! A gyomrom és a köldököm közt középen fáj,görcsösen nagyon,nagyon fáj,ilyenkor totál legyengülök,enyhe hányingerem van,és feküdni tudok csak,és várom hogy elmúljon.Néhány óráig jól vagyok majd kezdődik előröl. Hasmenésem nincs,székletem rendben,étvágyam szintén normális! Egy hete voltam házi orvosnál,savlekötőt írt fel meg kamilla teát,és diétát! Hétfőn megyek vissza,az lett megbeszélve,hogy ha nem javulok tovább küld! Akárhol olvasgattam,ez az egy betegség stimmel a panaszaimmal! Köszi a válaszokat előre is.

2014. márc. 14. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gasztroenterológushoz.
2014. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú. Menj orvoshoz! Ha a fájdalmad övszerűen kisugárzik, és csak feküdni tudsz és még össze is kuporodsz, ez sztem acut pancreatitisre utaló jel lehet. Amit komolyan kell venni! Ez a betegsé, akár shockos állapothoz is vezethet a fájdalom miatt. És kerüld a kiadós nagy étkezéseket, ha acut hasnyálmirígy gyulladást diagnosztizálnak nálad, fontos hogy null diéta van!! Szájon keresztül nem étkezhetsz. Mert lehet az lesz, az utolsó. De nem sztnélek megijeszteni. Mindenesetre sztem menj el a dokihoz. :-)
2014. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!