Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha akaratlanul kicsiket...

Néha akaratlanul kicsiket rángat a fejem. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok...22eves ferfi vagyok...es azt veszem neha eszre hogy,akaratlanul rangat a fejem...nem remeg,inkabb nagyon kicsiket mozdul...nagyon zavar..de van amikor nem csi alja..mitol lehet??orvoshoz nem akarok menni mert ugyis csak felir egy raklap gyogyszert es kesz...

2014. márc. 25. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott, azon kapom magam hogy rángat egyszer vagy kétszer egymás után a fejem.. én rossz szokásnak tudom be, ennyi... de ha zavar és nagyon feltűnő, akkor azért menj el a háziorvoshoz tanácsért hogy ő mit mondd.. sokszor az ideg, a stressz is okozhat ilyesmit...
2014. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél B vitamint és magnéziumot, az rendbe hozza, ha idegi alapú. Nekem a szemhéj rángásomat szokta elmulasztani.
2014. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezzel nyugodtan memj orvoshoz, tüzetesebb kivizsgálást igényel a dolog mintsem hogy csak úgy gyógyszer írjanak rá...
2014. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol csak en veszem eszre...olyan kicsiket rangat h mas edzrese veszi..vszinu idegi alapon van ...orvost meg kerulom nagy ivbe,mert szerintem nem foglalkoznak az emberrel semennyire...
2014. márc. 25. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!