Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas a vérnyomásom, de nem...

Magas a vérnyomásom, de nem tudom miért, azt mondják pszihésen, adtak Frontint 0,5mg-osat 3x1-et kell szednem, de még így is magas, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most is 168/97-et mértem, pedig szedek 2x1 Normodipin 5mg-ot 2x1 Tritace 5mg-ot és 2x5mg Betaloc-ot. :(

2014. márc. 26. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichésen magas a vérnyomásod, és te nem tudod, mitől? Fura. Akkor szokták ezt mondani, ha az embert valami folytonosan idegesíti. Viszont akkor tudja is mi az. És talán tud is tenni ellene. Ez tényleg sok gyógyszer....Testsúlyod rendben van?
2014. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a vérnyomást nem sikerült beállítani, akkor vissza kell menni az orvoshoz. Sajnos gyakran hosszadalmas kísérletezést igényel, hogy meglegyen a jó gyógyszerkombináció.


Ez amúgy pszichés magas vérnyomásnak picit sok. Inkább elsődleges magasvérnyomás-betegség, ha nem igazolódott más ok.

2014. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem régóta szeded, akkor kicsit várj még, nekem is kellett 1-2 ét mire beállt a gyógyszerrel normálisra a vérnyomásom, ha régebben, akkor viszont sürgősen menj vissza az orvoshoz, mert valószínű más gyógyszerek kellenek.
2014. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NoDrugs ***** válasza:

Frontint magas vérnyomásra ???


Ezt nem igazán kéne.

2014. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
55 kiló vagyok 170 centi 24 éves és férfi! Nem elsődleges a magasvérnyomásom, mert konkrétan mindkét vesémet el kellett távolítani. Az új vese meg várat magára még. És utálom, hogy rögtön rávágják az emberre, hogy pszichés, amikor épp elég testi baja van, nincs ideje a hülyeségekkel foglalkozni. :S
2014. márc. 27. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvosod egy komplett idióta akkor. Értelemszerűen ez nem elsődleges, de nem is pszichés magas vérnyomás. Szerintem válts, az egészséged érdekében...
2014. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már keresem az új orvost!
2014. márc. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!