Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pajzsmirigy problema,...

Lehet pajzsmirigy problema, hogy keveset eszek, megsem fogyok?

Figyelt kérdés
Mibol lehet felismerni ezt a betegseget?
2014. márc. 27. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:

hozzateszem,hogy nem is hizok.50 kgnal meg akadtam.se fel se le.

ezzel azert van baj mert alacsony vagyok.

155cm korul....

nehany eve levoltam fogyva kb 45 46 kgra,es akkor jol ereztem amgam a borombe.ezt szeretnem ujra elerni.

de,hiaba teszem ugyanazt mint akkor,nem nassolok,keves kenyeret,meg edesseget eszek,sok vizet iszok.Neha sportolok ithon egy keveset.

Megsem valtozik semmi

2014. márc. 27. 08:43
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:

,"keves kenyeret,meg edesseget eszek...Neha sportolok"


Mitől várod a változást?

2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
keves kenyeret meg keves edesseget,ugy ertettem!! :)
2014. márc. 27. 08:59
 4/5 A kérdező kommentje:
a valtozast attol varom,hogy leheletnyi pontossagal ugyan azokat eszem,teszem amiket evekkel ezelott.s akkor sikerult lefogyni :)
2014. márc. 27. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködésnek azért már tünetei is vannak. Száraz bőr, hajritkulás, fáradékonyság,menzesz kimaradás,alacsony pulzusszám. Persze nem kell ezeknek mind jelentkeznie,de valamelyiket biztosan tapasztalnád. Az ember ahogy öregszik úgy változik, ez az anyagcserére is igaz. Lassúbb lesz az évek előrehaladtával. Ezért sokan vannak úgy,hogy amitől valamikor fogytak,már nem elég. De ha gondolod,menj el a háziorvosodhoz,kérjél beutalót TSH-ra,hogy ezt kizárhasd teljesen.
2014. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!