Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagymamám haza merjem e...

Seatkid kérdése:

Nagymamám haza merjem e hozni? Halálos végbéldaganata van!

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan kell hazahoznod, milyen stádiumban, mennyire ápolásigényes, satöbbi...
2014. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bővebbenn is leirom..NAgyimnál rosszindulatu daganatot fedeztek fel tavaly még márciusban.Megvolt a kemo is a sugár is hátha még müthető állapotban lesz...Sajnos nem igy lett mert a szive nem birná ki a mütétet..2 daganatja van egy rossz és egy jóindulatu.A kemo után ugy 2 hétig jolvolt...Azt sajnos a tudata teljesen elszált szegényemnek.Értem ez alatt.Azt se tudta holvan meg sem ismert bepisilt összekverte a nappalt az éjszakával.

Jan 6 sikerült elintéznem hogy beadjam mosdós ápolási osztály,nem birtam már bevallom napi 2 óra alvás mellet 2 hónapon át mivel egyedül vagyok...

Most a nagyim amióta bentvan jobabn van eszik normálisan és jönne haza..De félek hazahozni mert félek megint visszaesik..mit tegyek szerintetek?

2014. márc. 27. 17:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy Kaposvár-Mosdós..Az a baj illetve az volt mig bekerült az volt 1 hónap..HA visszaesne abba az állapotba akkor már 30 kilót fogyok és nem tudok mit tenni vele..A sürgösségi meg le se szarja!gyak bevitték du 5 hazahozták hajnali 4...
2014. márc. 27. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:

a sürgősségit valóban nem erre találták ki.


Azt te tudod, hogy van-e lehetőséged és erőd őt otthon ápolni. HA van, tedd meg.

Ha nincs lehetőséged, érdeklődj háziorvostól, ismerősöktől, hogy van-e a közeletekben olyan intézmény, ahol fogadni tudják őt. NEm leszel ettől rossz ember... (sokszor a legjobb, amit tehet valaki a szerettével, ha maga helyett inkább szakemberre bízza, mondom ezt úgy, hogy én ápoltam családtagot, de hát nekem ez a szakmám is).


Sajnos könnyebb már nem nagyon lesz a nagyiddal, inkább csak nehezebb :(

2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Hospice szolgálatot hivtam akkor de kb annyit ér mint a sürgösségi...Reggel 7 fele odajött kapott egy infuziót és azt ennyi..Semmit nem használt hozzáteszem,majdnem elküldtem már a végén az ideg miatt!


Rohadt nehéz az biztos...Én azzal tisztában vagyok hogy visszaesne ebbe a stádiumba ami volt is.Az a baj ő nem hiszi el,de tudjuk milyenek a betegek.Ilyenkor persze segitség sehol pedig vannak rokonai,no kmment!

2014. márc. 27. 17:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Erőm az lenne azzal nincs baj.Csak amikor nagyon rosszul volt.Irtam fentebb összekeverte a nappalt az éjszakával..Kb ugy nézett ki egy nap..Keltem 7 reggel feküdtem este 9----Keltett éjfél óránként hajnali 5 és keltem fél 2 2 hónap is el is ment :(((
2014. márc. 27. 17:46
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocs elirtam


Keltem fél 7 reggel feküdtem este 9----Keltett éjfél óránként hajnali 5 és keltem fél 7-2 hónap is el is ment :(((

2014. márc. 27. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Most hogy van?

2014. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!