Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek holnapra beteg?

Hogyan legyek holnapra beteg?

Figyelt kérdés

Ok, mint mindenkinek: Suli

1. holnap Tz-t írunk nyelvtanból, úgy hogy ÉN nem voltam 2 hétig suliban, és a TANÁR sem volt 1 hétig

2. Félek, ha rosszul sikerül, mondjuk, ennél a tanárnál simán lehet puskázni, de bűntudatom van a puska miatt :/

Ötletek, tippek?

(krétát nem ennék, mert ki kéne mosni akkor a gyomrom :O )


2014. márc. 27. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mondd, hogy hasmenésed van, azt nem nagyon lehet/kell bizonyítani.
2014. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Puska miatt bűntudatod van, de egy durva hazugság belefér? Inkább tanulnál...
2014. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tanultam...Nagggyon sokat, de mindig olyan paranoiás vagyok, de a végén mindig 5-ös lesz, lehet, hogy a fóbiámat kéne valamivel leküzdenem :/
2014. márc. 27. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
hasmenés ahogy az első mondja... a doki sem vizsgálja meg, mondod neki hogy ma reggel 3 szor kellett kéne igazolás.. ír majd receptet ilyen porról meg az igazolást
2014. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a szüleim nem elégednek ki egy hasmenéssel, egyszer úgy küldtek el iskolába, hogy majd szétrobbant a fejem, forró volt a fejem, iszonyúan fájt a hasam, és alig bírtam lábra állni...
2014. márc. 28. 21:04
 6/12 anonim válasza:
74%

NEM ELEGEDNEK MEG A HASMENESSEL?! KELJ NAGYON KORAN REGGEL LEGALABB EGY ORAVAL HAMARABB MINT OK ULJ BE A WCRE ADDIG AMIG FEL NEM KELNEK, A LEHETO LEGLATVANYOSABBAN SZENVEDJ, MINDEGY HOGY AKARJ OSSZEESNI VAGY ESS IS OSSZE DELASSAK HOGY ROSSZUL VAGY. A TOBBI ITT:


reggel 4kor keltem, ossze ittam mindent felet. Ontottem tejet abba raktam narancslet majd ittam kolat aztan ittam sima tejet majd megint kola. A hasam nem ment tole, de ugy csinaltam mintha. Reggel felottol 6ig ugy csinaltam mint akinek megy a hasa.(anyum enyhen szolva korankelo) Vittem be magammal a wc-re parfumot es miutan "vegeztem" befujtam a wc-t. Ugy hogy tiszta cseresznye illat lett. Majd mentem panaszkodni hogy anyaaaa olyan roszuuuul vagyok megy a hasaam kora reggel ota.. Akkor meg 6kor megkerdezte el tudok e menni suliba mire a valaszom egy hatarozott nem volt. Mielott meg mentunk orvoshoz pontosan indulas elott megittam egy nagy pohar citromlevet. De egy jo nagyot. 45percet kellett varni mire az orvos odaert(2. voltam) de a torkom meg akkor is piros volt. Megviusgalt azt mondta a hasam zuborog rendesen(szerintem csak korgott mert baszott ehes voltam mar) es a torkom is szepen be van gyulladva. Kiirt a hetre. Mar anyam is latja hogy semmibajom de azt mondta ha kiirt az orvos akkor maradjak itthon a heten:D

2014. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De mondom, nem elégednek meg egy hasmenéssel, talán ha halálos beteg lehetnék itthon maradhatnék...
2014. ápr. 1. 22:53
 8/12 anonim válasza:
24%

Szerintem ez nem igaz. Esetleg tanarok a szuleid?

Szerintem megprobalni meglehet, csak nem engednek el ugy hogy majd osszeesel es majd ossze foosod-hanyod magad. Tenyleg..meg is hanytathatod magad. Azert ha a szuleid tenyleg igy gondolkodnak akkor kereckedj haza a sulibol hogy rosszul vagy de a szuleid azt mondtak probalj meg eljonni a suliba. Mond hogy megy a hasad akar itt is meghanytathatod magad.

2014. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tanárok, igazából anyukám viselkedik szigorúan, apukám egész kedves, és ha ő látja, hogy rosszul vagyok, akkor megbeszéli anyukámmal. De anyukám... Róla inkább ne is beszéljünk... Ma megpróbálok lázas lenni, hogy forró vízben fürödtem, nagggggyon fel vagyok öltözve, és forró levest ettem (meg jeges vizet rá, lehet hogy akkor erősödik a orokfájásom). Tudom, nem jó hogy az egészségemmel játszadozok, de egyszerűen jobb lenne, ha megbetegednék, és kipihenhetném magam... Véglegesen :/
2014. ápr. 2. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ne akarj beteg lenni!

Én most próbáltam ki a krétát+narancsos tej+sós kávé+kinn feküdtem az erkélyen,teljesen meztelenül, most amikor esett,aztán vizes hajjal+vizes zokniban,teljesen kitakarózva.A lázam 1 órája ment le,most már 38.8.Az orromat folyamatosan fújom,köhögök,hánytam is,megy a hasam.

Hidd el,jobb ha rossz jegyet kapsz!

2014. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!